White House Family Hotel

AUG-2014
REGIM MASĂ fara masa
250 [euro]

Cosmar

am avut nesansa sa vreau sa fac turism in Bulgaria. am platit 4 nopti la hotel helios 2 pers. fara mic dejun 220 eur. asta la insistenta patronului firmei [...] din bucuresti. [...]

ajungem in Bulgaria la helios. receptionera o d-ra transpirata si acida vede buletinul - deci ROMANIA si ne da o camera deasupra unei magazii in care avea hotelul alimente si bauturi. plus o alee de acces pt personal.

revin la receptive sa comunic cu duduia receptionera sa-mi schimbe camera dar ea era ocupata sa distribuie sampanie rece si sucuri unor turisti mai "straini". deh... noi nu platisem ca ei??? cer sa vina un manager si dupa 45 de min (afara erau 34 de gr Celsius!!) vine un nene care ne muta la alt "hotel": white house.

in jurul locatiei si prin toata cloaca erau tone de gunoi putrezit neridicat de cel putin 7 zile.

camera avea podele e lemn fara o mocheta... fara nimic.

in balcik ospatari obraznici si tupeisti. n-am dat spaga si dobitocul a scuipat dupa noi. putea macar sa-si taie/curate unghiile.

am plecat dupa 2 nopti fara sa gasim pe cineva la receptive sa lasm cheia si sa vada camera sa nu zica idiotii ca le-am furat salteaua de melana si cerceafurile vechi de 45 de ani.

Impresii încărcate de sonder959 in 09.08.2014 18:24:30

Validat / Publicat: 09.08.14 21:23:59

• Alte destinații turistice prin care a fost: grecia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (sonder959); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -2 PMA (din 2 voturi) nota2

[09.08.14 21:21:06]

ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".

Seriile factuirii, şi ale chitanţei, precum şi datele de identificare ale firmei emitente au fost deasemenea eliminate - sunt utile, probabil, la ANPC, dar aici mai puţin

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

- Nasshu
[09.08.14 23:06:30]

@sonder959: Notele ''0'' peste tot pentru care hotel le-ai acordat?

p. s.

bine ca ati plecat :)))