White House Family Hotel

înscris/ă în 22.07.13
NOV-2013
+ COPII: 1

Frumusetea Balcicului

Am fost cazati la acest hotel un weekend superb, in noiembrie. Am ajuns din intamplare la el... e chiar pe tarm, are doua terase si un restaurant superbe. Camera noastra a fost cu vedere la mare. Mare, curata, mobilata moder si cu gust (m-a impresionat existenta biroului si a florii mari in ghiveci care dadeau un aer familiar si intim, geamurile cat peretii pentru o vedere superba spre mare.

Am mancat doar la acest hotel, pentru ca ne-a placut restaurantul si servirea (oamenii nu stiu engleza, dar te intelegi cu o ruso-romano-engl-mano si sunt ff. amabili. Nu se fumeaza inauntru, dar au fost foarte amabili si ne-au dus cafelele afara, pe terasa.

In afara de baia care mai avea unele lipsuri in ce priveste instalatia si de faptul ca nu aveau scoici la restaurant :) doar peste de muuulte feluri, nu pot spune ca am ceva de reprosat.

Felicitari!

Impresii încărcate de lori.axi in 03.01.2014 14:13:40

Validat / Publicat: 03.01.14 15:25:04

• A fost prima sa vizită/vacanţă în BULGARIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (lori.axi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 6 voturi) nota2