Pensiunea Marmot Residence [Predeluț]

înscris/ă în 19.09.13
JUL-2013
REGIM MASĂ fara masa

Vacanta munte

Am fost cazat la pensiunea Marmot impreuna cu iubita mea.

Un punct forte al locatiei il constituie linistea, este un loc unde te poti refugia pentru a-ti reincarca bateriile.

Gazdele au fost foarte ospitaliere, conditii de igiena foarte bune, vom reveni acolo cu urmatoarea ocazie! Noi intentionam sa ne petrecem sarbatorile de iarna acolo, sunt nerabdator sa se intample acest lucru.

M-a uimit peisajul de-acolo din timpul verii, sunt sigur ca iarna va fi cu atat mai frumos.

Recomand oricui acest loc pentru ospitalitatea oamenilor, peisaje de neuitat, aerul curat si nu in ultimul rand, preturile accesibile oricui.

Impresii încărcate de AlexPAM in 19.09.2013 20:53:25

Validat / Publicat: 19.09.13 22:26:33

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (AlexPAM); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 6 voturi) nota2

[19.09.13 22:27:39]

@AlexPAM: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

[15.12.14 17:23:06]