Pensiunea Marmot Residence [Predeluț]

înscris/ă în 13.04.13
APR-2013
REGIM MASĂ demipensiune
100 [lei camera / noapte, probabil]

O oaza de liniste la munte

Am fost la Marmot Residence impreuna cu prietenul meu care este un pretentios din fire si sincer nu credeam ca ne vom simti atat de bine. Am stat 2 nopti si ne-am incarcat bateriile la capacitate maxima.

Pensiunea este intr-o zona cu liniste, la 3 minute de mers cu masina de centrul Branului departe de agitatie si zgomot. Este asa placut sa te trezesti dimineata iar de pe balcon sa vezi muntii Bucegi in toata splendoarea lor in fata ta si padurea in dreapta.

Gazdele noastre au facut tot ce e posibil pentru a ne simti bine. Mancarea a fost buna si pe placul nostru.

Daca ar fi fost dupa noi am fi ramas o saptamana dar nu se poate.

Am plecat foarte incantati de acolo si am convenit impreuna cu prietenul meu ca macar o data pe luna sa venim un weekend la pensiunea marmot si sa ne incarcam bateriile.

Impresii încărcate de ancaiordache in 13.04.2013 21:27:16

Validat / Publicat: 13.04.13 22:44:11

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: apuseni, odorheiu secuiesc, targu mures, buzau, costinesti, predeal, poiana brasov, sinaia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ancaiordache); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[13.04.13 22:43:35]

@ancaiordache: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.

[17.12.14 21:27:13]

@ancaiordache - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.