Casa Dalia [sat Poarta]

înscris/ă în 23.07.13
MAY-2013
REGIM MASĂ FARA MASA

Nu recomand

Pensiunea e ok, curatenie peste tot, nimic de reprosat in privinta asta! Pretul a fost normal spre mare pentru ce ofera! Accesul se face pe un drum de piatra ingust, e cam greu de gasit, pana la castelul Bran faci cam 15-20 minute pe jos!

Camera pe care am avut-o, era ok ca amenajare, spatioasa, curatenie! Insa, de la inceput ai fost probleme cu apa curenta, adica am facut dus cu apa plata mai mult, aceeasi situatie dimineata! Chiar daca intrai la dus, te sapuneai, se oprea apa, mai venea peste 1-2 ore, si cand venea abia curgea, te spalai cu picaturi! La baie nu era un sapun macar, ei pretinzand ca ofera niste conditii, adica dupa drum am umblat dupa sapun, dar nici apa nu era!

Curatenie nu s-a facut in zilele cat am stat, prosoapele nu s-au schimbat! Dar, culmea cand am spus de problemele cu apa, ni s-a raspuns sec ca asa este in aceasta zona, aici referindu-se intreaga comuna! Aveam niste prieteni cazati tot in zona, dar la ei nu exista nici o problema cu apa!

Curtea era mica, abia aveati unde sa iti parchezi masina, nu era mai nimic amenajat, mai erau si manele de prin zona, de la niste maimute!

Atmosfera era in general trista, mereu stateau niste oameni de acolo cu ochii pe tine! Nu recomand, e inadmisibil sa nu ai apa curenta!

Impresii încărcate de saragea* in 15.08.2013 15:46:21

Validat / Publicat: 15.08.13 16:34:02

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (saragea*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2699 PMA (din 7 voturi) nota2

[15.08.13 16:33:39]

@saragea: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.

- -

Te rugăm să indici totodată o notă şi pentru condiţiile de CAZARE.