Casa Dalia [sat Poarta]

Avatar olgap
DIN bucuresti
înscris/ă în 07.02.14
FEB-2014

Mergeti cu incredere. Nu o sa va para rau

Am cumparat un vaucher pentru 4 nopti la aceasta pensiune.

Cand am ajuns am ramas placuti impresionati. Un peisaj superb, Liniste.

Gazdele primitoare discrete fara sa fim deranjati in nici un fel dar in acelasi timp sa ne puna la dispozitie si sa ne ajute daca avem nevoie de ceva.

Camera care am primit-o era mare, curata, curatenie care domneste peste tot. La baie nu apa calda ci fiarta iar in camera inchideam caloriferul ziua iar noaptea il lasam la 2 sau 3.

O nota din partea noastra pentru aceasta pensiune 10 cu felicitari si cu siguranta vom reveni

Impresii încărcate de olgap in 07.02.2014 08:57:14

Validat / Publicat: 07.02.14 10:01:41

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (olgap); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[07.02.14 09:51:20]

@olgap: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează...", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate..