Vila Iris [Băile Govora]

înscris/ă în 05.09.11
MEMBRU: CHIBIȚ
AUG-2011

Alegerea perfecta

Un loc minunat, desprins parca dintr-un atlas turistic, un colt de rai care... chiar exista. Desigur voi reveni, pentru ca am gasit aici liniştea de mult visată.

Am venit la Baile Govora cu masina, bagaje cu strictul necesar si bineinteles cu acea incarcatura psihica, tipica romanilor din zilele noastre: stres, griji, framantari cotidiene, cunoscute de toti cei care vor citi aceste randuri.

Va spun tuturor un singur lucru: dupa 7 zile la Vila Iris - Baile Govora, am plecat acasa doar cu masina si bagajele. Restul... a ramas acolo, iar acum pot sa spun ca "am bateriile incarcate" pentru o buna perioada de timp.

Sunt pe deplin convins ca am facut cea mai buna alegere.

Impresii încărcate de rad66blue in 27.09.2011 14:47:32

Validat / Publicat: 27.09.11 16:31:35

VIZUALIZĂRI: 2054

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (rad66blue); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -1 PMA (din 1 voturi) nota2

[27.09.11 15:21:28]

@rad66blue: bine ai venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

Multumim pentru impresii dar te-am ruga sa ne oferi cateva detalii si despre conditiile de cazare/camere precum si despre bucatarie & masa.

Te mai asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare.

pagină generată in 0.0841190814972 sec