Vila Iris [Băile Govora]

DIN Barlad
înscris/ă în 28.07.13
JUL-2013

Oaza de liniste

Am ales Vila Iris fara sa cautam prea mult, dar putem spune ca am facut cea mai potrivita alegere. Au fost 4 zile de neuitat.

Cazarea a fost impecabila, nu am avut nimic de reprosat gazdelor, care, de altfel, sunt niste oamnei deosebiti, primitori, gata oricand sa-ti sara in ajutor. Camera a fost spatioasa, dar si terasa, unde dimineata ne-am servit cafeaua in triluri de pasarele.

Ce sa mai spunem de mica livada de meri, dar si de terenul de tenis/baschet pe care proprietarii le detin.

Ne-am simtit minunat la familia Cismaru si recomand oricui sa-si petreaca concediul aici, cu atat mai mult cu cat zona este minunata. Cu siguranta vom reveni cu drag.

Impresii încărcate de oana denisa in 28.07.2013 10:30:32

Validat / Publicat: 28.07.13 12:17:28

Notează ca FAVORIT[ ce înseamnă? ] - ales ca "favorit" de 1 useri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (oana denisa); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[28.07.13 12:31:25]