ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.08.2010
ÎNSCRIS: 12.08.10
AUG-2010
2 AD. + 2 COPII -- v: 12,9

Super vacanta!

Despre Riu Evrika am tot citit impresii inainte de plecare dar pina nu am ajuns acolo sa ne convingem mai aveam totusi unele dubii.

Acum la intoarcere nu pot sa spun decit ca imi pare foarte rau ca am facut rezervare doar pentru 5 nopti!

Totul la Riu Evrika este la superlativ: cazare, masa, servicii, animatie, etc

Am ajuns la hotel in jurul orei 11, 00 si in aproximativ 15 min am fost cazati. Camerele foarte mari, foarte curate la fel si baia.

Curatenie in camere se face zilnic, lenjeriile se schimba zilnic, prosoapele la fel atit cele din camere cit si cele pentru plaja (exista un loc linga picina unde se pot schimba).

Mincarea foarte diversificata si foarte gustoasa (am pus ceva kg in 6 zile).

Echipa de animatori SUPER! Toti animatorii sunt foarte draguti si amabili!

In fiecare seara au diverse programe cu diverse teme (rock'n roll, mister Evrika, spectacol varietati, etc)

Concluzia este una singura: merita toti banii. Oricum in Romania nu gasesti la acelasi pret servicii de aceeasi calitate.

Pentru toti cei care vor sa mearga la Riu Evrika le spun sa o faca fara nicio retinere.

Riu Evrika este locul ideal pentru o vacanta in Bulgaria!

Trimis de bony in 12.08.10 21:40:16
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: constantin si elena, dolphin

VIZUALIZĂRI: 1995 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (bony); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 spectacol varietati riu evrika

turist2
    [12.08.10 22:41:43]

Sa traiesti, cumnate!

Ma bucur ca ati tinut cont si de parerea noastra, si mai ales ne bucuram ca nu ati fost dezamagiti!

Sa inteleg ca au fost mai bune conditiile decat cele de revelion?

cosminp
    [13.08.10 22:42:42]

in Romania nu gasesti la acelasi pret servicii de aceeasi calitate

in Romania NU gasesti astfel de servicii, indiferent cat ar costa.

niko90
    [15.08.10 13:45:22]

Buna.

V-as ruga sa-mi spuneti si mie daca a-ti avut ceva probleme cu copii legate de acel virus Herpangina prezent la Riu Evrika.

Multumesc!

bonyAUTOR REVIEW
    [15.08.10 14:35:37]

Probleme la Riu Evrika nu cred ca exista. Noi cel putin am tot incercat sa gasim ceva in neregula... a fost imposibil! Nici vorba de virusi sau alte minuni. Intamplator am fost la acest hotel cu o familie de medici unul dintre ei chiar pediatru si nu au avut nimic de obiectat.

Totusi cred ca daca acel virus exista, acel copil nu era singurul cu probleme. Noi nu am avut cu copiii niciun fel de probleme mai ales din cauza mancarii. In piscina copiii au stat toata ziua si pana acum nu avem nicio suspiciune. Carcotasi vor exista intotdeauna. Noi am fost foarte multumiti!

bony, cosminp, niko90, turist2
    Alte impresii din această RUBRICĂDIT Club Evrika (ex Riu Evrika) :