#I#D

+ COPII: 2 -- varsta: 8 si 4 ani

#G#0
#M#0

Regnum Carya, de departe cel mai bun hotel din Antalya

Am numai cuvinte de lauda pentru acest hotel. In doua cuvinte l-as caracteriza asa: lux si servicii impecabile.

La intrare masurile de securitate sunt mai riguroase ca la alte hoteluri. Am ajus la ora 9 dimineata la hotel si am primit camera imediat. Am fost surprinsi inca de la receptie cand am aflat ca ne-au facut un mare upgrade si ne-au dat Lake Villa.

Camera este foarte mare, baia este imensa si ceea ce mi-a placut foarte mult este faptul ca are un dressing separat. Produsele de la baie sunt Bvulgari.

In fata camerei aveam sezlonguri si acces direct la piscina.

Resortul este foarte mare si foarte curat, personalul este foarte amabil si mancarea foarte buna si diversificata.

Va recomand sa mancati la pranz cotlete de berbecut si vita la gratar la terasa de langa amfiteatru... sunt minunate!!!

Clubul pt copii avea camere de joaca pentru toate varstele si aveai posibilitatea sa lasi copilul acolo, ii puneau o bratara cu numele si numarul de telefon al parintelui. Se gaseau frigidere cu inghetata Magnum.

Plaja era foarte frumoasa, cu nisip alb si gaseai absolut tot ce aveai nevoie: mancare, fructe, inghetata, placinte si mancare la terasa. Chelnerii veneau cu tot felul de cocktail-uri sa te serveasca. Veneau chiar si cu prosopele mici cu gheata ca sa te racoresti si de asemenea era un tip care se plimba printre oameni si ne stregea ochelarii de soare.

Nu am gasit nici un defect acestui resort.

Sunt sigura ca va veti simti super la acest hotel!!!

Impresii încărcate de iulia_mitrache in 30.01.2020 14:38:00

Validat / Publicat: 30.01.20 16:42:56

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (iulia_mitrache); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  8550 PMA (din 11 voturi) nota2

[30.01.20 16:42:24]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 38&ridAnt=98636

- andreeapreda01
[02.02.20 13:37:12]

@webmasterX: Buna

As vrea dk se poate sa mi spui in privat de la ce agentie ai luat biletele? /

Anul asta ma tenteaza acest hotel, chiar daca am vazut ca preturile sunt in crestere pt Turcia.

Oare o fi din cauza agentiilor care vor sa faca un profit mai mare, dat fiind faptul ca s-au inmultit turistii pt Turcia??

#G#1

#M#1