#I#D

REGIM MASĂ Mic dejun

#G#0
#M#0

Nu recomandam hotel rezonans

Am fost cazat cu soția și copilul 3 nopți în apartamentul nr 36 de la ultimul etaj în spate în aripa veche.

Aragaz defect și cu anunț pe el interzis sa îl folosim, scurgerea ghiuveta baie așteptăm fiecare sa se ducă apa sa ne spălăm ca era înfundat, mobilier foarte vechi repet f vechi, și mic dejun la fel fără modificări în vreo zi, dormitorul la copil perete crăpat în tencuiala și strat de glet foarte subțire încât se vedea și forma la BCA,

am dat 800 euro când nu făcea nici 300 euro, am vb cu proprietarul la cazare despre pozele care mi Lea trimis pe mail cu dormitorul când miau confirmat plate ce am rezervat și când nea cazat neau dat camere urate, a spus ca nu e diferența între apartamente, tupeu de patron am înghițit și am lăsat-o cum a căzut,

nu recomandam acest hotel și atenție dragi romani personalujl e din România partea Moldovei sa vb încet lângă ei ca sunt ochi și urechi iar când plecați din camera lăsați semne o sa va convingeți și mai ales doamnele la parfum ca le place la cameriste sase dea 😁

Impresii încărcate de Niculae 48 in 25.01.2020 16:36:46

Validat / Publicat: 25.01.20 19:50:16

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în AUSTRIA. A mai fost în/la: Insbruk casa particulara
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Ungaria, Polonia, germania, Serbia, Croația, Bulgaria, Italia, Spania, Suedia, Norvegia și Cehia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Niculae 48); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[25.01.20 19:49:33]

@Niculae 48: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 31&ridAnt=98570

- Niculae 48
[25.01.20 21:24:36]

@webmasterX: garantat la următoarea problema dacă o sa mai am asa voi face și va trimit

#G#1

• Doar in caz de urgenta (Sep.2013) - punctaj satisfactie: 6.95 (scris in 09.09.13 de alexandruduma din TIMISOARA) - NU RECOMANDĂ
  • Nu recomand acest hotel (Aug.2011) - punctaj satisfactie: 3.25 (scris in 05.09.11 de amero din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ

#M#1

#G#2B