Pine Bay Holiday Resort

MAY-2019
1300 Euro

Vacanta de vis

Buna,

Am ajuns la hotel seara pe la ora 9:00. La receptie ne-a intrebat daca ne este foame, ne-a pus bratara la mana si ne-a trimis direct la masa pt ca mai aveam jumatate de ora si se inchidea restaurantul principal cazarea facand-o ulterior.

A doua zi ne-am intalnit cu reprezentantul agentiei si ne-a aratat cam tot ce este de facut (excursii atractii etc) precum si o mica explicatie cu privire la resort care este imens. Precizez ca am cumparat biletele in Anglia.

Foarte curat in camere, mancarea excelenta si foarte diversificata nu ai cum sa incerci toate sortimentele. Personalul foarte amabil.

O singura bila “gri” ar fi si aceea ca la zona de divertisment pt copii era muzica foarte tare si se auzea din camerea. Probabil si pt ca noi aveam camera apropiata de acea zona.

Una peste alta am fost foarte impresionat de servicii. Nu o sa compar cu alte hoteluri, daca isi merita stelele sau nu, oricum nu ma pricep.

Noi nu urmaril luxul maxim ci doar sa fie curatenie, mancare buna si atmosfera placuta.

Plaja este de nisip cu pietre in apa. Ai nevoie de papuci de baie.

Sunt 7-8 piscine cu sezlonguri si bar uri langa. Ai de unde alege.

Recomand cu caldura.

Nu ne sta in caracter sa mergem la acelasi hotel pt a putea vizita cat mai multe locuri, dar m-as intoarce aici.

Numa bine,

Catalin

Impresii încărcate de cucux in 15.05.2019 19:56:55

Validat / Publicat: 15.05.19 21:47:28

• A fost prima sa vizită/vacanţă în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (cucux); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  7200 PMA (din 11 voturi) nota2
  • sait oficial al acestei destinații:
  • Coordonate GPS: 37.91216200 N, 27.26600000 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Pine Bay Holiday Resort? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de cucux? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[15.05.19 21:47:04]

@cucux: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 09&ridAnt=93564

Publicitate    [21.05.19 02:49:45]

• Nu recomand! (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 7.00 (scris in 24.10.18 de CRISSSS* din BOTOSANI) - NU RECOMANDĂ
  • Nu este de 5 stele (Sep.2015) - punctaj satisfactie: 4.81 (scris in 07.10.15 de kaaty2014 din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Nu recomand acest hotel! (Jun.2015) - punctaj satisfactie: 7.00 (scris in 27.07.15 de Sany0s din TIMISOARA) - NU RECOMANDĂ
  • Un hotel OK (Jun.2015) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 25.06.15 de dragos45 din GALATI) - RECOMANDĂ
  • Bune si rele (Jun.2015) - punctaj satisfactie: 8.40 (scris in 17.06.15 de danezu008 din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ
  • Un hotel mare si aglomerat (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 8.80 (scris in 05.02.15 de viviv din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Impresii PINE BAY 2014 (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 8.40 (scris in 16.06.14 de MARINA NITA din BUCURESTI) - RECOMANDĂ