Pensiunea Casa Elena

REGIM MASĂ Md
330 pe noapte
+ COPII: 10 -- varsta: 1-6

Grup organizat

Locație foarte frumoasă, curățenie, mic dejun consistent.

Personal cam slab instruit.

Am comandat înainte cu câteva zile un anumit meniu (pt. 30 de persoane) peste șalău și am primit brânză cu smântână.

Anumite clădiri sunt îmbătrânite dar la preț de 4 margarete.

Cazarea cu vaucere e mai scumpa, la restaurant nu poți consuma băuturi, doar mâncare pe baza vaucerilor de vacanță. La recepție ni s-a comunicat ca nu putem plăti cu vaucere la restaurant iar acolo se putea (fără băuturi desigur), una zic și alta fac!

In prima seara am fost 31 de persoane, ne-au scos din restaurant în jur de 23.30-00.00, a doua seara (40de pers +copii) ne-au fugărit mai devreme în jur de 22.30.

Aceleași apartament în clădiri diferite 280 de lei pe noapte, iar în una veche 330 pe noapte.

NU RECOMAND DECÂT PENTRU GRUPURI DE PENSIONARI!!!

Impresii încărcate de Radku in 12.05.2019 21:04:57

Validat / Publicat: 12.05.19 21:34:46

• Alte destinații turistice prin care a fost: Toată România mai puțin în Delta.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Radku); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[12.05.19 21:32:40]

@Radku: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 79&ridAnt=93510

- Nicu
[14.05.19 10:28:34]

@ Radku

NU RECOMAND DECÂT PENTRU GRUPURI DE PENSIONARI!!!

Am o intrebare - De ce recomandati doar pensionarilor?

Au mai multi bani, nu conteaza ce servicii primesc?

Va rog detaliati forma asta de a recomanda pentru unii si pentru altii nu.

....

Anumite clădiri sunt îmbătrânite, asta o fi cauza cu recomandarea ?

Sau altul e motivul recomandarii ca nu inteleg ?

pagină generată in 0.0784919261932 sec