Vila Bogdan [Căciulata] (unitate neclasificată)

14.04.2019
Avatar alexandra953
înscris/ă în 14.04.19
APR-2019
REGIM MASĂ Fara masa

Nu recomand! Fugiți de această locație de cazare!

O experiență de neuitat, într-un mod negativ!

Camera mica, fără căldură (are centrala și nici după solicitare nu au vrut să o pornească), proprietarii vilei au un comportament coleric, dacă ai ceva ce nu-ti convine, te dau afară din vila la ora 23!

Au fost foarte revoltați că am solicitat factură și abia la ora 23, după solicitarea facturii, mi-a dat să completez fișa de cazare, pentru că urmăreau să nu declare la stat nr. de camere închiriate. După discuția în contradictoriu, ne-a solicitat să părăsim locație, spunând că ni se restituie suma de bani. După ce am strâns bagajele și am ajuns la ușă, a vrut să ne ofere factura, fără nici un ban și au încuiat ușa camerei, pentru a nu avea unde să ne întoarcem, astfel să ne oblige să părăsim vila.

Am fost jigniți și acuzați pe nedrept. Abia când am solicitat organul de poliție și am dat declarație, obligați să ne restituie banii pentru cazare, au făcut-o doar după ce poliția le-a solicitat să respecte legea! Mare atenție, dacă nu vreți să ajungeți pe străzi la ora 0.00, dați afară de aceștia!

Impresii încărcate de alexandra953 in 14.04.2019 09:22:13

Validat / Publicat: 14.04.19 09:52:42

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (alexandra953); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[14.04.19 09:52:09]

@alexandra953: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Articolul va fi publicat FĂRĂ NOTE, cf. Regulamentului - nu aţi fost cazați efectiv la această unitate.

Presupunem că până la urmă ați reușit să găsiți o cazare; poate reușiți s-o descrieți ȘI pe aceea...