Pensiunea Iasmina [Căciulata]

FEB-2019
REGIM MASĂ Cazare
+ COPII: 2 -- varsta: 3 ani

O gazda foarte acra

Am fost la pensiune cu fiica si fiul meu cu familiile lor sa sarbatorim ziua de nastere a nepotelului de 3 ani.

Am anuntat ca ajungem tarziu dar vrem sa facem gratar cand ajungem. A spus ca e ok. Nu ne-a asteptat nimeni la sosire, nu am avut lemne pentru gratar si cand am sunat ne-a spus ca e prea tarziu pentru gratar.

A doua zi cand ne-am pregatit de gratar ne-a dat doar cateva lemne a fost tare acra.

In ziua plecarii am spus ca am vrea sa stam putin dupa 12 dar a spus ca nu e posibil ca asteapta oaspeti. Ma indoiesc ca venea azi cineva.

Total nemultumiti desi vila nu e urata.

Impresii încărcate de MarcelaD in 10.02.2019 17:19:20

Validat / Publicat: 10.02.19 18:37:27

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Litoral, Valea Prahovei, Sibiu, Brasov, Targu Mures, Moldova, Bucovina etc
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Grecia, Israel

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (MarcelaD); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[10.02.19 18:36:53]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 84&ridAnt=92344

pagină generată in 0.0735619068146 sec