Mukarnas Spa Resort [Okurcalar]

AUG-2018
REGIM MASĂ UAI
1250 euro / 5813 lei

Sejur reușit

Inainte sa plec, am citit impresii despre hotel, nu stiu cum evalueaza alte persoane, dar mie mi-a placut foarte mult! As reveni oricand! o armata de oameni ma ajutau zi de zi sa ma simt relaxata.

Locatia este extraordinara, departe de zgomotul oraselor, aproape de diverse bazare specifice, pe plaja, in stil turcesc traditional, cu toate facilitatile la care eu ma puteam gandi.

Multe piscine, multe restaurante, locuri de relaxare, terenuri de tenis, minigolf, si o gradina superba.

Am fost cazata la etajul 1 camera dubla standard cu vedere spre Botanic Resort (un pic zgomotos - din cauza piscinei cu topogane ale hotelului de alaturi) si am avut o camerita extraordinara, care mi-a facut curatenie zi de zi, cu schimbat prosoape, lenjerie si realimentat minibar zilnic! in fiecare zi ma amuza facandu-mi diverse forme din prosoape.

la mancare singura nemultumire ar fi ca a fost in exces.

Recomand si sunt convinsa ca voi reveni in acest resort!

Impresii încărcate de Angela123* in 06.09.2018 15:59:38

Validat / Publicat: 06.09.18 18:32:36

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Angela123*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  5850 PMA (din 9 voturi) nota2

[06.09.18 18:32:17]

@Angela123: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 68&ridAnt=89598

- nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[06.09.18 21:00:16]

@Angela123:

nu stiu cum evalueaza alte persoane, dar mie mi-a placut foarte mult!

După un şir de articole negative, este reconfortant să citeşti şi unul scris de un turist de-a dreptul încântat după un sejur reuşit.

A fost prima ta vacanţă în Turcia?

Păcat că nu ai postat şi câteva fotografii de acolo, de exemplu cu plaja şi marea, deoarece întotdeauna "o poză face cât o mie de cuvinte" :)

[06.09.18 21:44:43]

@gushpi: comentariu și vot scris cvasi-non-inteligibil, ca un fel de „ca la beție” :) . Șterse, ambele.

Dacă nu ar fi [ultra-]recidivist, ne amuzam și mergeam mai departe.

Așa... galben și 2 zile suspendare.

- Mihai31
[08.09.18 23:24:04]

@webmasterX: cei ce comentați ca mâncarea nu este diversificată la acest hotel, se pare ca sunteti niste [***] [***]. un sfat pt cei ce citesc acest comentariu, mergeți cu toată încrederea este foarte ok hotelul.

[08.09.18 23:49:41]

@Mihai31:

Mare atenţie la modul de adresare. Jignirile nu sunt permise pe acest site.

Ecoul a fost editat şi primeşti un avertisment.

Dacă ai fost cazat la acest hotel, ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

Publicitate    [16.06.19 02:48:58]

pagină generată in 0.0829319953918 sec