ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.05.2010
    ÎNSCRIS: 19.05.10
    MAY-2010

Extrem de nemulțumit

Nu merita cele 4 stele

Am fost la acest hotel de 1 mai, mi sa parut foarte urat, hotelul era micut dar curatel, mancare: ... "nimic" pur si simplu am murit de foame, 6 feluri de mancare toate: mazare nefiarta, cartofi fierti si uscati, paine putina si era taiata de ei felii... nici macar paine feliata sau chifle nu aveau, salatele lipseau erau niste rosii taiate in bataie de joc si niste castraveti amari, fructe: 10 kiwi si 2 banane un singur fel de compot, si inghetata care cred ca era acolo de 2 zile aproape terminata si deloc inlocuita, aa si inca ceva, daca masa era de 2 3 ore trebuia sa ajungi primul k sa mananci cevca din porcariile astea ca altfel ei nu mai puneau mancare daca se termina lasau tavile goale, am cerut pepsi ca asa scria in meniul afisat si mi-au dat un gen de ADRIA COLA, jalnic iar cafeaua era gratuita doar la micul dejun in rest plateai singurul lucru dragut era camera care arata bine foarte curatica si baia draguta, oricum all inclusive in nici un caz... si in plus statiunea constantin si elena nu este prea grozava plictiseala... mersi

Trimis de pinkyyyyy* in 19.05.10 17:39:54
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: sirius, sol nessebar palace

VIZUALIZĂRI: 1183 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (pinkyyyyy*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 400 PMA (din 1 vot)

webmasterXY*
    [19.05.10 18:06:44]

@pinkyyyyy am scris bine? O urare si o recomandare: Bine ai venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!, un review scris intr-o singura fraza este foarte foarte greu de urmarit poate n-ar fi fost rau sa-l redactezi cu normele ortografice de punctuatie, eventual structurat pe gradele de satisfactie notate si evaluate de tine.

valimi
    [19.05.10 18:57:01]

Zici ca ai mai fost la Sirius, totusi critici statiunea, ce te-a facut atunci sa te intorci in Constantin si Elena?

pinkyyyyy*AUTOR REVIEW
    [20.05.10 13:07:45]

Era singurul hotel care mai avea locuri de 1 mai, asa ca nu am avut de ales...

pinkyyyyy*AUTOR REVIEW
    [20.05.10 13:09:20]

ok, voi tine cont data viitoare si ma voi face inteleasa mai bine

neagugaby
    [20.05.10 15:12:09]

IN general, pe unde am fost si eu (lit bulgaresc) sucurile au fost cam slabe (dozator)

neagugaby, pinkyyyyy*, valimi
    Alte impresii din această RUBRICĂRitza: