ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.05.2010
    MAY-2010
    2 AD. + 1/11 COPII

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Fugiti de acest hotel

2 stele cu indulgenta ar putea merita acest hotel, iar conceptul de all inclusiv este mai degraba un soi de a la carte.

Trimis de gia* in 06.05.10 00:30:19
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Nisipuri, Albena etc

VIZUALIZĂRI: 1270 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (gia*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 400 PMA (din 1 vot)
    NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

trandafir 1970
    [06.05.10 00:36:55]

@gia, din review-ul tau nu am inteles nimic, ce te-a nemultumit, ce nu ti-a placut, explica-ne si noua!

Vreau sa-ti urez "Bun venit! " pe acest site, dar noi, ceilalti, suntem mai curiosi asa, din fire... Mia multe detalii nu ai? Ne-ar prinde bine sa stim DE CE sa ocolim acest hotel! Uite, de incurajare, iti voi da un vot, cu promisiunea sa ne lamuresti (daca nu cer pre mult, si ceva poze, mici, micute, asa... de credibilitate...)

danyepz
    [06.05.10 02:29:24]

Chiar nici o rubrica din cele 5 sa nu merite mai mult de 0%...o recenzie foarte drastica,ceva v-a nemultumit foarte tare de i-ati facut ou si otet

Poate reusiti sa ne comunicati si noua,deja sunt foarte curios

webmasterXY*
    [06.05.10 06:40:53]

@gia poate iti gasesti timpul necesar sa argumentezi notele de 0 care le-ai acordat tuturor capitolelor. Pana una alta review-ul isi pierde pma std.

magdalena
    [06.05.10 07:33:08]

Fugim, fugim, dar de ce??? Este numai masa de vina?

ionescunic CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA
    [06.05.10 08:18:49]

Conceptul de a la carte este superior celui de allinclusive asta stie oricine insa nu cred sa existe inclus in pretul platit decat la cateva resorturi uriase din Turcia gen Calista.

Chiar daca nu ai masa deloc si vei manca la restaurantul hotelului deci a la carte , vei plati mai mult dar vei fi servit cu ceea ce doresti deci superior celui allinclusive care cam peste tot inseamna impingetava si manaca ce apuci.

Eu cred ca te refereai la full board echivalent cu trei mese pe zi sau pensiune completa la noi care poate avea diverse forme in functie de managementul hotelului.

Poate iti gasesti timp sa vii cu completari pentru ca doua vorbe nu sunt acceptate pe aici ca review , iar aici nu este un forum de pareri aruncate asa in eter.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
    valimi
    [06.05.10 08:25:05]

Sa fugim de un hotel pentru ca are restaurant a la carte? De ce?

gia*AUTOR REVIEW
    [12.05.10 07:08:27]

Daca ati fi citit si ceea ce a scris Georgian poate ca nu ar mai fi fost nevoie de atatea intrebari... Eu n-am avut posibilitatea sa citesc inainte de a merge acolo pentru a nu-mi lua TEAPA. Scuzele mele pentru cele cateva cuvinte, prin care anuntam sa fugiti de acest hotel, n-am avut vorbe mai multe pentru cat eram de nervoasa...

danyepz, gia*, ionescunic, magdalena, trandafir 1970, valimi
    Alte impresii din această RUBRICĂRitza: