#E#D

înscris/ă în 06.08.18
JUN-2018

#G#0
#M#0

Experienta uimitor de buna intr-un hotel nou deschis

Inainte de plecare eram un pic neincrezuti de ceea ce ne astepta, tinand cont la momentul rezervarii (februarie) hotelul inca era in constructie. Am riscat un pic, insa am avut parte de un sejur nemaipomenit.

Toate pozele de pe booking.com sunt reale.

Camerele sunt foarte spatioase, mobilier nou, design modern si placut, sistem de aer conditionat calitativ.

Totusi, ceea ce mi-a placut cel mai mult a fost mancarea. Pot zice precis ca din cate hotele am vizitat in Bulgaria (si nu au fost deloc putine in ultimii 10 ani), Royal Grand are cea mai gustoasa, sanatoasa si variata mancare.

Totul este tinut intr-o curatenie fara reprosuri iar personalul este foarte amabil.

Vom reveni cu placere la acest hotel si in alt an.

Impresii încărcate de enicorici in 06.08.2018 10:46:46

Validat / Publicat: 06.08.18 11:17:01

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Sunny Beach Golden Sands Balchik Chaika
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Italia, Grecia, Ucraina

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (enicorici); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  899 PMA (din 3 voturi) nota2

[06.08.18 11:16:42]

@enicorici: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 99&ridAnt=88208

- danany
[06.08.18 11:54:51]

Buna ziua! Oare am fost in locuri diferite? Ce i-ati putut oferi copilului in acest sejur? Piscina, mai bine zis bazinul cu apa, v-a placut? Intrarea in mare, de pe ponton, va placut? Zona de promenada a statiunii, va placut? Animatorii si divertismentul, v-au placut? Oare totul se rezuma la o camera spatioasa si o mancare bunicica, ca nici aici nu au excelat? Eu nu recomand nimanui aceasta locatie, bani aruncati pe geam.

#G#1

• Recomand (Sep.2018) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 10.09.18 de Ana Asmaranducai din PIATRA-NEAMţ) - RECOMANDĂ
  • Încă o experiență bună la vecinii bulgari (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 9.10 (scris in 27.12.18 de Aurici din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
    [Selectat ca MINI-GHID AmFostAcolo ptr această destinaţie]
  • Vacanta reusita (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 8.90 (scris in 05.09.18 de tic din ŞTEFăNEşTI [AG]) - RECOMANDĂ
  • Royal Kavarna, miezul golfului (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 6.50 (scris in 01.08.18 de Kavarnap din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Nu rezomand nimanui un concediu aici!!! (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 4.00 (scris in 31.07.18 de ralu222222 din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Dezamagitor (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 4.20 (scris in 24.07.18 de Cărăbus din PASCANI) - NU RECOMANDĂ
  • De evitat (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 4.60 (scris in 16.07.18 de danany din FOCSANI) - NU RECOMANDĂ

#M#1

#G#2B