Unde mâncăm în Eforie Nord?

30.07.2018
Avatar Empatie
înscris/ă în 05.09.17
JUL-2018
1000 Eur
+ COPII: 2 -- varsta: 2-6

încărcat de pe telefon!Restaurant Casa Alexandra (ex Paradiso Del Mar)

Restaurant Paradiso del Mar EFORIE NORD

Urmare de aici

Va rog din tot sufletul sa NU serviti masa in acest restaurant. Servicii de foarte proasta calitate, grup sanitar infect, mancare slab pregatita poate si tinuta in conditii improprii.

Am vizitat aceasta terasa pentru prima data pe la mijlocul lunii iulie impreuna cu sotia si cei doi copii.

Ne-a atras pozitionarea restaurantului de unde se putea admira marea si parcul de distractii de care micutul era foarte fascinat.

Am comandat un platou pentru 2 persoane (mici, ficatei de pasare, aripioare de pui) servite cu cartofi prajiti. Salata trebuia comandata separat si o portie de crap prajit cu mamaliguta.

Dezamagire totala. Ficateii de pasare erau uscati si seci, mititeii si aripioarele de pui prajite impreuna, cu gust de ulei ranced. Pestele inota in ulei si parea sa fi fost preprajit. Salata asortata continea rosii si cateva felii de castraveti aruncate peste ele.

Regretam ca nu ne-am interesat inainte despre acest restaurant, a fost din pacate o decizie luata pe moment.

NU RECOMAND!!!

Impresii încărcate de Empatie in 30.07.2018 11:58:03

Validat / Publicat: 30.07.18 15:54:10

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Mamaia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Empatie); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de Empatie? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[30.07.18 15:48:47]

Din cite văd eu acest restaurant s-ar afla in Eforie NORD. Tu ai încărcat impresiile la Eforie SUD.

CUm este corect? se află în E. Nord sau în E. SUD?

- Empatie
[30.07.18 15:50:48]

@webmaster26: EFORIE NORD

Am gresit...

Cu stima,

[30.07.18 15:53:37]

Mutat în rubrica "Unde mâncăm în Eforie Nord?, EFORIE NORD" (nou-creată pe sait)

[30.07.18 15:59:35]

@Empatie: au fost ceva probleme tehnice, ai încărct review-ul în 3-4 locuri, la fiecare ai acordat alte note.

La acesta fiind zero peste tot, conform regulamentului, am publicat review fără note.

Dacă dorești să acorzi/actualizezi note, te rog să ne spui.