Surtel Hotel

500 eur
cu transport AUTOCAR

Inpresii

Sugestie

Ocolitil nu se poate numi hotel de trei stele

Mâncarea se transforma intro alta forma pentru a doua zi Fructe la micul dejun lipsa totala Desert acelasi in 7 zile unul singur Daca am semnalat acest lucru mi sa intors spatele Un singur fel de mancare calda, o singura garnitura Ca la caminul de nefamilisti

Frigiderul nu functiona Am smnalat nici un raspuns I_am amenintat rau de tot A doua zi am avut racitor

Daca astazi era mancare de mazare sigur a doua zi era crema de mazare, puteam sa pun pariu Sucurile erau diluate pana la maxim Fara gust fara culoare

Barul se deschidea la ora 11 Bauturi. votca. rachiu. bere. vin. si sucuri diluate

Recomand sa gasiti un alt hotel

Prosoapele au o culoare spalacita un crem cu un miros de statut

Liniste era dupa ora 2 dimineata In rest numai tipete de la un bar vecin

Am cumparat excursii optionale m-i sa promis ghid in limba romana numai teoretic la nici o excursie ghidul nu face decat sa te pacaleasca sa cumperi o excursie in rest nu te ajuta cu nimic. in legatura cu problemele din hotel de altfel nu-l mai vezi pana la plecare tu trbuie sa suni sa antrebi la ce ora e plecareaDaca ti se raspunde

Langa tava cu asa numitul fel de mancare Sta un badiguard sa vada cat mananci si cat pui in farfurieUnt nu exista. mustar nu exista cafeaua apa chioara Gemul de capsuni este incolor fara miros Cautati alta agentie SFATUL MEU

Doresc ca si feedbacurile sa apara pe pagina

LIftul se defecta zilnic afara scria 4 persoane in interior 5 persoane pe display butoanele se blocau etc etc

Impresii încărcate de stoican in 23.06.2018 16:05:26

Validat / Publicat: 23.06.18 22:10:38

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: bodrum kemer
  • Alte destinații turistice prin care a fost: germania austria italia grecia albania slovenia bulgaria ungaria republica moldova nu va mai intereseaza restul

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (stoican); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[23.06.18 22:10:10]

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

- nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[24.06.18 11:11:31]

@stoican:

Şi care este problema? Poate omul era doar curios :D sau poate urmărea să vadă când se goleşte tava pentru a solicita înlocuirea acesteia cu alta plină.

Barul se deschidea la ora 11

Păi dacă aşa era programul 11-23, când voiai să se deschidă?

Liniste era dupa ora 2 dimineata In rest numai tipete de la un bar vecin

Când alegi un hotel aflat în mijlocul oraşului, a unui oraş foarte VIU, îţi asumi, automat, şi riscul de a nu beneficia de o linişte perfectă. Data viitoare alege un resort pe malul mării la distanţă de oraş şi vei avea liniştea dorită.

Publicitate    [23.07.19 06:44:20]