Ibis Malaga Centro Ciudad Hotel

înscris/ă în 23.06.14
JAN-2018
225 Eur

Un hotel standard

Am fost cazati la Ibis Centro Ciudad in Malaga in ianuarie pentru 3 nopti. Rezervarea a fost facuta pe booking, nu am platit nimic inainte.

Am platit micul dejun separat, 15 eur 2 persoane/zi.

Am ales sa mancam la hotel pentru ca Ibisul are bufet international standard si, in plus, locuitorii din Malaga nu sunt chiar matinali, prin urmare era cam complicat sa cautam dimineata un loc de luat micul dejun.

Nu am facut o alegere gresita, cu precizarea ca, spre surprinderea noastra, nu am regasit in sortimentele de mancare niciun fel de legume, iar oul nu exista decat in renumita lor tortilia.

Camera suficient de mare, curatenie in fiecare zi, climatizarea functiona pe orice temperatura dorita.

Hotelul este pozitionat la 10 minute de centrul Malaga, practic treci o pasarela si pasesti in Centru.

Nu am folosit mijloace de transport, nu a fost nevoie, intrucat zonele de interes sunt pozitionate in asa fel incat, intr-o plimbare lejera le poti bifa pe toate.

Impresii încărcate de Simona1976 in 07.02.2018 20:45:49

Validat / Publicat: 07.02.18 21:33:34

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Simona1976); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 6 voturi) nota2

[07.02.18 21:30:22]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 25&ridAnt=84475

Mutat în rubrica "Ibis Malaga Centro Ciudad Hotel, MALAGA" (nou-creată pe sait)