Esat Pigale Panorama Hotel

Avatar LilianaBut
înscris/ă în 09.01.18
AUG-2015

O vacanță parțial distrusă

Am fost in august 2015 un grup de 12 adulti in Kusadasi Turcia la Hotel Esat.

După un drum destul de lung și cu peripeții, am ajuns la mirificul Hotel Esat cu pretentii nu foarte mari (caci citisem review uri înainte de a ajunge și nu era prea imbucuratoare)

La recepția am fost întâmpinați de 2 barbati (unul vb ceva romana, engleza ceva ceva, iar celălalt doar turca). Am incercat sa discutam ceva, însă am renuntat repede deoarece nu ne înțelegeam și am fost trimiși către camere.

Camerele mici și murdare (am cerut să se facă ceva curățenie in camera și au spălat pe jos și apoi cu modul acela au sters in frigider-bineinteles era plin de par și praf). Camera destul de micuță și murdara😣

Apoi mancarea-aceeasi meniu zilnic cu repetitie-adica ce mâncai la prânz mancai și Seara doar ca sub alta forma

Piscină hotelului a fost ok.

Barul de la piscină servea băuturile clar îndoite cu apa (dar erau la discretie).

Ca și feedback final, nu recomand acest hotel!

Impresii încărcate de LilianaBut in 09.01.2018 17:30:41

Validat / Publicat: 09.01.18 18:44:56

• A fost prima sa vizită/vacanţă în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (LilianaBut); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[09.01.18 18:44:32]

@LilianaBut: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 88&ridAnt=84011

Publicitate    [16.12.18 09:21:30]

pagină generată in 0.111021995544 sec