Fortuna Hotel

AUG-2017
REGIM MASĂ făra masă
900 lei 7 nopti cazare

Bun venit la hotel Fortuna Eforie Nord

M-am gândit și m-am tot gândit dacă să scriu sau nu despre hotel Fortuna Eforie Nord.

Am zis că NU scriu pentru că nu am reușit să fac ceva poze, și asta pentru că mereu am fost pe fugă și dornici să stăm cât mai mult la malul mării. Ei drept, fotografii am, dar sunt prea personale să le pun pe net.

Totuși, am zis, apoi, un mare DA - trebuie să scriu și asta pentru că am fost mulțumiți! Mulțumiți de cazare, de personal, de toate condițiile oferite.

Cum s-a mai scris, am avut la dispoziție minifrigider, tv LCD, apă caldă, balcon mare cu uscător de rufe, acces la piscină incălzită pentru copii și piscină cu apă de mare pentru adulți, masă de tenis, masă de biliard, program pentru copii. Contra cost se poate beneficia de masaj.

Hotelul este unul foarte solicitat, noi am achitat din februarie pentru cazare în luna august.

De asemenea, am vrut să mai prelungim sejurul o zi-două, dar acest lucru nu a fost posibil, fiind totul ocupat.

În concluzie, ne vedem la vară la o bere în curtea hotelului Fortuna din Eforie Nord!

Impresii încărcate de CATAAS in 23.10.2017 18:44:28

Validat / Publicat: 23.10.17 19:16:07

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CATAAS); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  7200 PMA (din 11 voturi) nota2

[23.10.17 19:11:55]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Fortuna Hotel, EFORIE NORD" (deja existentă pe sait)

- Zoazore
[23.10.17 19:29:59]

@CATAAS: Priiimaaa! Sună bine invitația ta pentru la vară!

[23.10.17 19:44:15]

Tot e aproape si de Eforie Sud, asa ca poate iese de o mini-intalnire...

- maria55
[23.10.17 21:52:59]

@CATAAS: hei, eu vą astept cu drag! Incolteste ceva?! Nu vreau sa fiu surprinsa, adica pe picior gresit! E vorba de otganizare😀😀😀

[24.10.17 08:03:12]

@maria55: Dac-o fi cu Doamne ajuta, de ce nu? Deocamdată, însă vă spun un mic secret: ne pregătim de o minivacanță la Slănic Moldova. Voi reveni cu impresii proaspete de acolo...

- Zoazore
[24.10.17 09:40:52]

@maria55: Mai va pana la vara, Mariuta! Zise si fata, asa, c-ar fi bine! Deocamdata cumparam porci pentru Craciun! =))

- mishu
[24.10.17 22:42:49]

@CATAAS: Sunt de acord si cu intalnirea, si cu berea, felicitari, votat cu placere.

[25.10.17 09:08:48]

@mishu: Multumesc! Prompta ca intotdeauna in citirea review-urilor!

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

• Sejur 7 nopţi (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 05.08.17 de izzy1974 din HUNEDOARA) - RECOMANDĂ
  • Hotel Fortuna (Jun.2017) - punctaj satisfactie: 7.50 (scris in 28.06.17 de liviu neacsu din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Hotel Fortuna-Eforie Nord (Jun.2017) - punctaj satisfactie: 6.56 (scris in 25.06.17 de cata.m din BRAşOV) - RECOMANDĂ
  • O vacanță minunată (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 16.08.16 de AndreiSV din BACăU) - RECOMANDĂ
  • Personal dragut (Jun.2016) - punctaj satisfactie: 8.75 (scris in 28.06.16 de iustin_79 din PIATRA NEAMț) - RECOMANDĂ
  • O vacanta reusita (Aug.2015) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 23.09.15 de hfdesign din SUCEAVA)
  • Minunat, de vis chiar (Jul.2015) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 29.07.15 de Nicol21 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ