Roberto Hotel

înscris/ă în 14.05.11
MEMBRU: PREMIUM
JUL-2017
235 lei per noapte

Cea mai mare baie din câte am văzut până acum :))

N-am vrut sa scriu nimic relativ la Hotel Roberto pentru ca n-am stat decat o noapte si partea a doua mi-e cam lene sa scriu de pe tableta. Trebuia sa-l pun pe piciul meu sa scrie da asta imi cere bani :(.

Hotel Roberto are 1 avantaj si 1 dezavantaj relativ la locatie depinde cum privesti: nu este situat la bulevard ci suuus pe deal. Avantaj daca cauti liniste, dezavantaj daca esti obisnuit ca 1 minut sa fii in centru. Dar nu va speriati, iti ia 5 minute sa ajungi pe jos, veti beneficia si de un exercitiu cardio excelent, coborarea a catorva zeci de trepte (aici chiar vorbesc serios... si de cardio si de trepte).

Ce m-a frapat la acest hotel e baia, este maaaare, poti pune o masa de ping pong in centru si mai ramane loc pentru galerie.

Camera e spatioasa, geamuri mari sa poti admira panorama, pat incapator, tavan fals cu bizbrizuri cum e acum la moda, nimic de obiectat.

Parcare proprie nu au, se parcheaza in strada. Nici restaurant desi afara este o reclama care induce in eroare.

Micul dejun e saracut, chiar e "mic" te ajuta in cura de slabire.

Eu am ales hotelul de pe booking ptr ca imi aparea primul la sortare in ordinea pretului, a fost 235 lei cu taxele locale incluse.

Per total nu e deloc o alternativa rea si as reveni cu placere aici.

Impresii încărcate de Remicade in 08.08.2017 22:26:16

Validat / Publicat: 08.08.17 23:10:49

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Remicade); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  11600 PMA (din 10 voturi) nota2

[08.08.17 23:03:06]

@Remicade:

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 97&ridAnt=80358

[09.08.17 06:24:02]

- Remicade
[09.08.17 07:31:08]

Locatia GPS este corecta!

- Zoazore
[09.08.17 20:33:03]

@Remicade: Nenea doctoru, o pozulică ceva nu vedem și noi, ca la cardio și la ping-pong ne invitarăți!

Să ne mai scrii, că mie-mi place!

P. S. Plătiși copilul, bre?

- Remicade
[10.08.17 12:54:08]

Apoi n-am făcut poze că e groaznic cu drumurile noastre, după 30 de ani de la Revoluție drumul Cluj - Sinaia durează tot 5 ore:(( ( (. Plus că atâta de cald o fost că am intrat în cameră și m-am aruncat în pat.

Când o sa vedeți texte în care nu exista cratime înseamnă că s-a logat piciul pe contul meu, in clasa a 3-a încă nu cred că se face. Cred că e clasa a 3-a sau a 4-a copilul, niciodată nu sunt sigur că în fiecare an tot se schimba cifrele:(.