Unde mâncăm în Eforie Nord?

13.07.2017
Avatar baxybaxy
DIN tg jiu
înscris/ă în 27.08.13
JUL-2017

Terasa „Litoral” înşală

Atenție Autoservirea LITORAL din Eforie Nord umflă nota de plată!

In cazul meu în loc de 3 chifle am plătit una dar in loc de o porție cartofi am plătit trei. Am consumat 3 chifle si am platit una, am consumat o portie de cartofi si am platit 3.

Am observat abea la hotel ca am fost inselat.

M -am intors sa-i comunic casierei ca a gresit, dar d-sa a fost foarte iritata ca i s- a atras atentia, de ce nu m-am uitat pe bon acolo, nu ma intorc la ea dupa o ora. Dar d-na casiera nu tr sa fie atenta ce bani baga in casierie?

Tr numai eu cel care consum sa fiu atent si sa nu dau ce m-i se cere?

Profită de aglomerație înşeală consumatorii.

Verificați bonul de la casă!

NU RECOMAND această autoservire.

Impresii încărcate de baxybaxy in 13.07.2017 14:28:03

Validat / Publicat: 13.07.17 22:45:39

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (baxybaxy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii / Incarcă foto din excursie
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de baxybaxy? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[13.07.17 22:28:08]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Eforie Nord, EFORIE NORD/SUD" (deja existentă pe sait)

- zlatna
[14.07.17 08:14:35]

@baxybaxy: Cred că mulţi comercianţi profită de aglomeraţie, dar câte odată mai greşesc şi din neatenţie.

E şi greşala dv. că nu v-aţi uitat pe bon, în linişte la masă, până să începeţi să mâncaţi şi atunci rezolvaţi repede problema.

Nu am mai fost de mult pe terasa ˝Litoral˝ dar mi-e îmi plăcea acolo, parcă era mai curat decât pe celelalte.

Toate cele bune.

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos