ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.06.2017
    JUN-2017

încărcat de pe telefon!
    TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Concediu de vis

Recomand cu incredere acest hotel pt cine doreste liniste si relaxare.

Conditiile sunt foarte bune, camera am avut-o cu vedere la mare, prosoapele se schimba la 2 zile, ti se dau si 2 halate albe.

Piscina exterioara are apa termala calda, temperatura ajungea si la 30 grade.

Mancarea foarte buna si diversificata.

Nu am decat cuvinte de lauda. La anul revenim tot aici.

Ca o recomandare pt cei care vor sa vina aici... sa va luati si ceva haine mai groase, de cum apune soarele se lasa si racoarea.

Felicitari administratorului pt organizare.

Trimis de Florin Dana* in 25.06.17 17:59:15
    Validat / Publicat: 25.06.17 18:53:55
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Sunny Beach

VIZUALIZĂRI: 1467 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Florin Dana*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    P04 Din restaurantul din care serveai masa puteai zari marea.

[25.06.17 18:53:25]

@Florin Dana: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

dia85
    [26.06.17 13:13:43]

Buna ziua! Va rog sa imi spuneti daca exista parc de distractii pentru copii in aceasta statiune sau faleza cu bazar si terase, restaurante? Sezlongurile la plaja se platesc suplimentar? Multumesc!

Florin Dana*AUTOR REVIEW
    [26.06.17 17:03:38]

@dia85: Buna ziua, este o statiune linistita fara parcuri de distractie, fara magazine, nu se aude bubuitul muzicii ca pe la noi. Este un resort pt odihna si relaxare, noi asta am cautat. Sezlongurile costau 8 leva. Sperca v am ajutat.

[27.06.17 20:41:50]

annaga
    [10.07.17 14:33:57]

Buna, a trebuit sa interveniti cumva pt a primi camera cu vedere la mare? Ca eu le-am scris email si mi-au raspuns ca nu pot garanta ca voi avea vedere la mare (desi le-am scris cu aproape 2 luni inainte, deci ar putea bloca o camera daca ar vrea). Si inca o nelamurire, ati platit ceva in avans? (scrie ca se solicita plata in avans si ca iti pot bloca oricand 50% din pretul sejurului). Multumesc.

Florin Dana*AUTOR REVIEW
    [10.07.17 14:44:53]

Buna, nu. Noi aveam scris si pe voucher cu vedere la mare, asa erausi camerele, cu vedere sau nu la mare. Noi am platit sejurul odata pt am dispus de bani si am zis sa nu ne incurcam cu avans si lichidare. Dar sincer iti spun... merita acest hotel. Mancarea este super buna, noi nu ne am bagat la ciorbe si sosuri... in rest am mancat de toate, gratare... fripturi... dulciuri (eclere, inghetata erau prioritatea) etc. Sa va luati haine mai grosute... seara se lasa rece... de o parte a hotelui este padurea... de cealalta, marea. Aveti si halate cu care mergeti la piscina cu apa termala, ieseam rosie ca un rac din ea. La anul vrem sa venim tot aici.

annaga
    [10.07.17 18:41:26]

@Florin Dana: Multumesc pentru raspunsul prompt. Deci ati fost prin agentie inteleg. Eu am rezervat prin booking si nu au variante la alegere pt camere cu/fara vedere la mare. Preferam sa dau o diferenta dar sa fie spre mare...

annaga, dia85, Florin Dana*
    Alte impresii din această RUBRICĂMarina Hotel: