Altwienerhof Hotel

APR-2017
REGIM MASĂ md

Foarte primitor si frumos

Altwienerhof Hotel 3* - Viena

Un loc de cazare foarte primitor in Viena.

Am stat 6 nopti, 3 persoane, 2 adulti si un copil 10 ani. Am avut practic un apartament cu 2 camere. Aerisit, curat, spatios, se facea curatenie in fiecare zi, amplasat foarte bine fata de metrou (gura de metrou peste drum) si la 9 statii linie directa metrou fata de PR unde se poate lasa masina cu doar 4 euro pe zi. Cand am ajuns la hotel am realizat ca aveam si pe staduta loc pentru masina chiar si fara plata. Foarte aproape de hotel sunt fastfood-uri, si 3 marketuri mari.

Pretul a inclus si mic dejun, variat si proaspat.

Au o curte interioare amenajata unde se poate lua si masa, se poate si sta.

Se ofera toate informatiile pe care le soliciti. Aproape toata lumea vorbeste romaneste. Patronii sunt din nordul tarii.

Foarte ok, recomand cu caldura, este un loc primitor si cu iz vienez :). La urmatoarea vizita in Viena tot aici vom sta.

Impresii încărcate de fara.nume* in 12.06.2017 11:58:22

Validat / Publicat: 12.06.17 17:06:42

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în AUSTRIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (fara.nume*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2

[12.06.17 17:05:54]

------

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 53&ridAnt=78218

- fara.nume*
[14.06.17 05:27:13]