#I#D

270 fara masa

#G#0
#M#0

Nu recomand!!!

Am avut neplacerea de a petrece 2 nopti la aceasta pensiune gasita pe internet in ultim moment neavand alta varianta dat fiind ca era pastele si cam e ocupat daca nu rezervi din timp!!

de cum am ajuns ne a intampinat patronul de vreo 60-70 de ani, toate bune si frumoase, ne a dus sa vedem camera, de cum am intrat am sesizat case de paianjeni, lenjeria nu garantrz ca era schimbata in ziua aia, oglinda baii era stropita, semn ca in camera nu se facuse curatenie, nu mai zic de frig...

in final am zis ca o sa stam ca oricum nu mai aveam de ales,

cand am deschis tv... nu mergea decat daca gadilai cablul vreo juma de ora,

seara cand ne am intors in camera si ne am pus sa dormin, peste noapte ne am trezit intr o caldura de te sufocai, sincer n am mai simtit atata caldura in viata mea, am deschis geamul vreo 20 de min ca nu mai puteam respira, daca aveam flori in camera sigur de uscau instant si se transformau in cenusa la cat de cald era,

a doua seara caldura a fost prea putina :)) plus ca ne am trezit fara curent, apa calda etc...

deci nu recomand, cat am dormit aici m a mancat pielea incontinuu, curatenia lasa mult de dorit, o dezinfectare nu cred k s a produs vreodata,

Dezamagitor...

Impresii încărcate de Elena92 in 17.04.2017 09:21:33

Validat / Publicat: 17.04.17 10:25:28

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Elena92); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[17.04.17 10:25:12]

@Elena92: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 76&ridAnt=77094

[17.04.17 10:30:54]

@Elena92: Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

#G#1

#M#1