#I#D

FEB-2014

#M#0

Ocoliti aceasta pensiune

Pe scurt nemultumirile sunt:

Caldura in camera: cand am ajuns in locatie in camere era foarte frig; mi-au inghetat picioarele in incaltari de munte. I-am spus proprietarului sa dea caldura ca e foarte frig si mi-a raspuns: "pai daca stati in camera si nu plecati, dau drumul la centrala... "

Apoi am iesit in Bran sa mancam si cand ne-am intors tot nu era suficient de cald. Am insistat spunand ca daca 'la noapte' va fi frig a doua noapte caut alta cazare si cred ca au setat centrala la o temperatura potrivita.

Atitudinea proprietarei: tuna si fulgera; nu tu zambet sau amabilitate, nimic.

In primul review proprietara a fost descrisa perfect.

Exista o sala de 'jocuri' cu o masa de biliard si inca 2 mese de ceva, insa acea sala nu are incalzire de nicio forma. Asa ca iarna ori stai cu geaca pe tine, ca afara, ori nu te joci.

Pensiunea este situata bine (aproape de centru) si in curte e frumos, insa nu m-as intoarce sa stau cazata la Pensiunea Iulia din Bran.

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de gradinaru2004 in 20.02.2014 10:47:49

Validat / Publicat: 20.02.14 15:46:29

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (gradinaru2004); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

• Nu recomand!!! (Apr.2017) - punctaj satisfactie: 3.75 (scris in 17.04.17 de Elena92 din SLOBOZIA (IL)) - NU RECOMANDĂ
  • Drept la replică (Mar.2014) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 21.03.14 de Pensiunea Iulia din BRAşOV)
  • Bine spre foarte bine ! (Jan.2009) - punctaj satisfactie: 9.33 (scris in 30.12.09 de Mate din PLOIESTI) - RECOMANDĂ
  • Neplaceri - acum un an si jumatate (Jan.2008) - punctaj satisfactie: 4.83 (scris in 20.08.09 de vini din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ

#M#1

#G#2B