ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.03.2010
4 AD. + 1 copil de 1an COPII

Extrem de nemulțumit
Foarte nemulțumit

Fitze si atit

Sunt total revoltat ca am putut sa ma duc intr-un hotel de genul acesta si nici nu stiu cine a putut sa-i faca atita reclama (intradevar reclama sufletul comertului dar susesi sufletu') e singura data cind am fost acolo si nici nu mai ma duc.

animatori!? nu am vazut nici dimineata nici seara,

paza!? nici atit (in ideea ca turisti mai putin civilizati au inceput sa urineze in iarba direct de pe teresa barului iar ospatarii si barmanii nu au zis nimic),

curatenie??? care, ca am cerut in mod insistent sa se faca curat in fiecare zi in camera (am fost si cu be be de 8 luni) si dupa 4 zile am reusit sa-i conving (dupa ce am cerut sa vorbesc cu managerul)

in + nu am fost tratati ca oaspeti (foarte multa atentie primesc cei care se duc pt 3 zile cu diferite simpozioane a diferitelor firme) am prins 3 asemenea evenimente.

Sper ca anul asta sa reusesc sa fac un concediu cit mai placut (megasaray e super cool am fost de 4 ori si cred ca tot acolo ma duc) asa-i daca am vrut fitze

Trimis de mbutunoi in 11.03.10 00:45:57
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: megasaray de 4 ori, piratebitch, papilonbelvil

VIZUALIZĂRI: 4012 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mbutunoi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 aici nu am avut acces scena si tot spectacolul am putut sa-l vedem numai de la f mare distanta
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 190.00 EUR pe cameră

Andox CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
    [11.03.10 01:36:43]

Pana la urma cand ai fost la SuSesi ca vad ca ai scris sept. 2010 ? Sau sa inteleg ca asa o sa fie anul acesta?

Alex_Macedo
    [11.03.10 11:38:17]

3500 oiro ????? 7 zile????.....scump,domne scump!!

...tristetea e si mai mare cand nu te simti nici bine....TOTUSI......chiar atata de dezamagitor????

david
    [11.03.10 11:41:47]

3500/4 persoane =875 euro de persoana nu este chiar asa scump Alex Macedo.

Alex_Macedo
    [11.03.10 11:47:54]

Sorry, data viitoare ma voi uita mai atent!!!... ma speriasem... credeam ca era per familie!! de era sa le dau un telefon in Turcia si sa sudui; ))))))!

Mersi de corectie, david!!!

georgiana
    [11.03.10 21:26:19]

Pe mine nu m-ai convins cu cele scrise!

Dar, daca totusi vrei s-o faci, ai putea atasa niste poze de la fata locului cu pricina.

Asa este corect.

Vii cu un argument si cu o poza!

Daca ai, daca nu... imi pare rau! Fitze..

sbacau
    [12.03.10 15:22:56]

din pozele celorlalti nu rezulta ca ar fi asa groaznic! In plus stiam ca e unul din hotelurile bune spre foarte bune...observ ca nu ai aceeasi parere. Poate ne dai amanunte si de la celalalt hotel de care spui.

rarbr
    [14.03.10 19:41:43]

total neadevarat. serviciile sunt de nota 10+. personal foarte amabil, te servea la masa, iti era rusine sa nu lasi un bacsis

mbutunoiAUTOR REVIEW
    [15.03.10 06:19:40]

asta a fost vacanta mea chiar nereusita la acest hotel si este opinia mea in ceea ce priveste acest club.Va doresc sa nu aveti parte de acelasi trament daca ajungeti acolo.Vacanta placuta

rozamarina
    [11.06.10 15:05:36]

Am fost la Sesesi in 2008...A fost un concediu de vis....TOTUL a fost excelent! De la servicii, la personal, la ambianta, la multitudinea de piscine, la diversitatea mancarurilor si a bauturilor. Ma simteam ca-m paradis cand ospararii veneau la sezlong cu fructe proaspete (uneori fara a-i da neaparat bacsis!). Pentru toate acestea anul acesta ma voi reintoarce cu drag la SUSESI. PE 19 IULIE PLEC LA...SUSESI!!!!!!! VACANTA PLACUTA TUTUROR!

rozamarina
    [11.06.10 15:05:45]

[26.06.10 22:56:15]

mbutunoi, imi pare rau de vacanta ratata. Te rog frumos spune-mi si mie de Megasaray, unde e? Am vazut ca ai fost si suna bine. Multumesc !

[27.06.10 00:10:48]

balasa violeta: in privinta localizarii, iti pot indica o pagina cu amplasarea pe harta a hotelurilor din aria Belek - click aici

Privind dinspre mare, Club Megasaray (actualmente indicat cu nr 12 pe harta) este un resort tip Holiday Village situat in extremitatea vestica a zonei Belek, in apropierea localitatii Kumkoy - o zona cu plaja si vegetatie foarte bune.

In opinia si cf gusturilor mele, insa, e un resort MULT sub Susesi.

Mai multe despre Megasaray o las insa pe mbutunoi sa-ti spuna, eu am fost doar in trecere pe acolo, intr-un info trip.

[27.06.10 11:17:32]

webmaster, Buna ziua ! Am facut si eu cateva incercari in a-l gasi, dar numai in Belek nu. Multumesc ! O zi buna !

[27.06.10 11:24:12]

Webmaster, nu am gasit nici-o impresie, este hotel nou ? (nu mai vreau hotel nou)

Andox CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
    [27.06.10 11:41:13]

@balasa violeta, Hotel Club Megasaray este un club de vacanta vechi , construit printre primele in zona Antalya in 1992 si renovat in 2006 pe o suprafata foarte mare de 12 hectare . Majoritatea camerelor sunt in bungalow-uri, plaja este cu nisip insa fiind vechi vegetatia este din plin.

Si-a tratit clipele de glorie cand era plin de nemti adusi de TUI insa in ultimii ani asa cum s-a intamplat in majoritatea hotelurilor din Antalya si aici rusii au devenit majoritari.

Cum imi spunea un ghid care traieste in Antalya "este un club bun pt muncitorii rusi" .

Insa si nemtii (desi sunt mai putini) continua sa-l aprecieze.

Insa sa nu te astepti la luxul noilor hoteluri din zona Antalyei.

[27.06.10 11:49:16]

Foarte corecte cele spuse de Andox. , e 100% si opinia mea.

As mai adauga sfatul sa nu faceti greseala sa sariti din lac in put - hotelurile noi, inprimul an de functionare, sunt USOR de evitat (serviciile nu sunt rodate), insa sunt totusi net preferabile hotelurilor (foarte) vechi, ale caror dotari materiale, pe langa ca au fost proiectate dupa standardele altor vremuri, resimt si din plin patina si uzura timpului.

Cautati in schimb hotelurile vechi dar complet renovate (recent!) - sunt singurele care pot fi o alternativa la hotelurile noi, aflate in anii 2-3 de functionare.

As zice sa ne optim aici, subiectul e totusi off-topic.

[27.06.10 14:06:51]

Dragi prieteni, mare lucru este ceea ce faceti dumneavoastra ! Usor lucru nu este, mai ales cand se lucreaza cu oameni . Va multumesc amandurora !

[27.06.10 14:21:43]

cu scuzele de rigoare, abia acum am vazut asta

Webmaster, nu am gasit nici-o impresie

pe amfostacolo sunt deja 4 impresii din acest resort (Club Megasaray), e adevarat mai vechi, dar ajuta sa va faceti o impresie - click aici

Alex_Macedo, balasa violeta, david, georgiana, mbutunoi, rarbr, rozamarina, sbacau, tilinka
    Alte impresii din această RUBRICĂSusesi DeLuxe & Spa Hotel:

• pagină generată în 0.052777051925659 sec