ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.08.2016
AUG-2016
PREŢ: 150

Plaja Vadu

Superb

Am fost pe plaja Vadu la jumatatea lunii august și totul a fost minunat.

Am achitat taxa de intrare in rezervatie, dar nu ne-a controlat nimeni. Totusi, recomand plata acesteia.

Am ajuns in cursul saptamanii, pe seara, si erau doar 5 masini parcate la intrare pe plaja, deci aveai intimitate cat voiai, distanta dintre corturi fiind de aproximativ 300 metri.

A doua zi, dimineata, a inceput sa vina mai multa lume si deja se aglomerase.

Am stat cu cortul, a fost cald (in jur de 26 grade), apa este calda si se poate face baie si pe timpul noptii. De asemenea, este foarte limpede si plina de pestisori.

Grija mare la pescarusi, scotocesc prin toate pungile cand nu esti atent si fura mancarea!

Trimis de mihai1234 in 23.08.16 09:55:33
Validat / Publicat: 23.08.16 13:40:16
VIZUALIZĂRI: 1919INFO ADIȚIONALE
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mihai1234); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [23.08.16 13:39:55] »

@mihai1234: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 77&ridAnt=72574