ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 29.06.2016
STATUS: CHIBIȚ
MAY-2016
2 AD. + 2 COPII

Mauritius de vis

Mauritius a fost pentru mine cred, cea mai grozava vacanta! Ador sporturile, iar pe insula asta am reusit sa ma distrez ca niciodata, am facut ski nautic, scuba diving, surf, golf, pescuit la adancime, navigare cu ambarcatiuni mici, croaziere pe insule, parasailing, calarie, caiak… orice!!! Sa nu mai spun de plajele deosebite, peisajul divin… sau Parcul Casela, in care se poate face safari, unde animalele sunt observate in libertate…

Am stat 10 zile in total si multumesc celor de la ...(sters de catre wm) care au fost super profi. Recent au obtinut franciza si vreau sa spun ca mai rar intalnesti la o agentie niste oameni care sa fie atat de deschisi sa te ajute, sa fii multumit de oferta, sa te indrume. Am intalnit acolo si cativa straini care nu erau multumiti de serviciile hoteliere, deci trebuie avut mare grija.

Intr-adevar, nu e totul roz, trebuie sa stii sa alegi cu grija… Eu am avut o oferta personalitaza, pentru ca am fost impreauna cu familia, fiecare cu mofturile sale si chiar oamenii astia au reusit sa ne faca vacanta perfecta. Va recomand cu drag agentia... nu e o agentie mare, dar de obicei, stiti ca cei la inceput de drum sunt mai seriosi… Sora mea a fost acum doi cu alta agentie, in Grecia si nu raspundeau niciodata nici macar la telefon...

Trimis de raisa.b in 29.06.16 15:58:58
Validat / Publicat: 04.07.16 13:41:04
  • A fost prima sa vizită/vacanță în MAURITIUS

VIZUALIZĂRI: 6119 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (raisa.b); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -2 PMA (din 2 voturi)

webmaster9 [29.06.16 16:25:49] »

@raisa. b: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

=

=

Te-am ruga să (re) verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Mulțumesc.

webmaster26 [29.06.16 17:49:23] »

@raisa. b - Hotelul la care ați fost cazați se numește Ambre sau fiind primul în listă ai încărcat review-ul la rubrica lui?

În text nu ai menționat cam nimic despre hotel și nu vrem să facem o confuzie!

webmaster26 [30.06.16 19:02:41] »

@raisa. b - Dacă nu lămurim problema cu hotelul nu putem publica review.

Deci ai fost cazată la Ambre sau la alt hotel?

Hotel Ambre nu figurează/sau nu l-am găsit noi în oferta agenției menționate de tine.

webmaster26 [04.07.16 13:39:38] »

@raisa. b - Având în vedere ''subțirimea'' textului, a ambiguității de mai sus și lipsa de colaborarea a autoarei, am retras nota acordată la cazare și am mutat review-ul în rubrica "Descoperă Mauritius, MAURITIUS [INSULA]" (deja existentă pe sait)

crugab [10.07.16 15:57:53] »

Buna! As fi vrut sa merg in Mauritius la sf de septembrie. Am vazut ca ai fost multumita de agentie. imi poti spune te rog ce agentie ai folosit sa ma pot adresa si eu lor???

Multumesc mult!

Gabriela

webmasterX [10.07.16 16:04:12] »

@crugab -

crugab, raisa.b