Grand Blue Sky Hotel [Ladies Beach]

JUN-2015
REGIM MASĂ AI deluxe
cu transport AUTOCAR
+ COPII: 1 -- varsta: 4 ani

Grand Blue Sky - Micu paradis turcesc!

Salut,

Incep prin a va spune ca am petrecut impreuna cu familia 8 zile minunate in aceasta locatie.

Camera: foarte mare cu mobilier dragut si o vedere extraordinara la mare. Curatenia in camera se facea zilnic, prosoapele se schimbau daca erau gasite pe jos.

Personalul: foarte amabil si zambitor, incercand sa te faca sa te simti cat mai bine cu putinta.

Mancare: foarte multa si diversificata si cel mai important - proaspata!!!

Piscine: 3 la numar - 2 pentru adulti si 1 pentru copii, foarte curate.

Resortul arata extraordinar - plin de verdeata, palmieri, flori. Este foarte curat si bine intretinut.

Echipa de animatie - super. Jocuri la piscine, pe plaja.

Plaja: ingusta, nu foarte mare insa curata, cu nisip fin.

Spa: acces gratuit la sauna, baie turceasca - foarte relaxant.

Restaurantele cu specific italian si pescaresc sunt asezate pe faleza, la cina avand o priveliste superba cu soarele care se pierde incet, incet in Egee!!!

O locatie superba, cu oameni superbi, o locatie in care cu siguranta vom reveni la anul!

Impresii încărcate de anghelantonio in 19.08.2015 10:42:34

Validat / Publicat: 19.08.15 12:22:42

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Sole Santa Maria, Asena

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (anghelantonio); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 5 voturi) nota2

[19.08.15 11:06:39]

Câteva fotografii de pe acolo ar fi mai mult decât bine-venite... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=213

[07.12.15 19:48:04]

@anghelantonio -

Buna ziua / seara,

Am o intrebare la obiect: care este "dotarea" minibarului, si daca au baclavale (asta e un... off de-al meu)?

[07.12.15 20:13:09]

@danutzu_1069: buna seara

In minibar se pune in fiecare zi cate 1 sticla de apa de persoana!

Da exista baclava la pranz si cina!!! Si este ffffff gustoasa!!! ☺☺

[07.12.15 23:56:41]

@anghelantonio: multumesc pentru raspunsul prompt!

Care a fost procentul romanilor? (aproximativ, evident)

Si inca ceva, wifi e disponibil si in camera sau doar in zonele comune?

[08.12.15 09:16:04]

@danutzu_1069 - In perioada in care am fost noi (din 13 iunie) erau doar 3 familii de romani din cate am identificat noi. Wifi disponibil si functioneaza in tot resortul, inclusiv pe plaja!

[08.12.15 09:36:24]

@anghelantonio: Multumesc inca odata. Cred ca orientez pentru locatia asta pentru vara viitoare.

[08.12.15 09:44:13]

@danutzu_1069 - Si noi revenim la anul la grand blue sky - si de data aceasta in formula mai mare!!!

- bebedoru*
[30.12.15 20:04:17]

@anghelantonio - Va rog sa imi spuneti cum este intrarea in mare. Noi nu suntem fani piscine, preferam plaja si marea, dar sotia nu stie sa innoate si cautam un hotel care sa aiba plaja proprie si intrarea sa fie lina, nu abrupta. Va multumesc!

Sa aveti un an nou cu sanatate si vacante frumoase!

[31.12.15 08:05:31]

@bebedoru: Intrarea in mare este lina, chiar foarte lina as putea spune!

Un an nou plin de impliniri va doresc si eu!

- marival
[01.02.16 15:03:54]

O recomandare foarte bună descriere pertinentă...

Eu la Hotel de 5 * Grand Belish nu am văzut în minibar nici măcar 1 apă de 0.5l

Deci Bun hotel