61951

JUL-2015
REGIM MASĂ dp

Dezgustator

Am stat 7 nopti la acest hotel dar ultimele doua zile am ramas cu un gust amar

camerele acceptabile curatenia in camera zilnica, pot spune exemplara (am stat la etajul 6) pe deplin multumit priveliste minunata

dezastrul RESTAURANTUL o servire mizerabila citeva religve comuniste la care le dispare zimbetul definitiv in momentul in care nu ai pus 10 lei in nota de plata

Au o sefa cred una blonda cu ochelari tunsa scurt aduce a gardian de penetenciar cu o privire de sus, acra fara nici cel mai mic zimbet De citeva ori ne-am intersectat la micul dejun DACA NU TE FERESTI CATEGORIC DA PESTE TINE nici Cel mai mic respect fata de turisti .Chiar am fost certat intr-o dimineata ca fac risipa de cafea la automat si sa pun doua cesti.....VAI ....

LA complectarea alimentelor doar EA aduce tavile la micul dejun si le arunca in scarba ca la niste animale CINE A FOST IMPOSIBIL SA NU ISI AMINTEASCA ACESTE SECVENTE DE FIECARE DIMINEATA

Imi pare rau ca am cheltuit asa multi bani si am avut parte de asa tratament.

Sa le fie rusine pentru ca sunt banii nostri si asteptam un an pentru 7 zile de relax.

Impresii încărcate de liviucimpan in 06.08.2015 19:55:44

Validat / Publicat: 06.08.15 20:37:35

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (liviucimpan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[06.08.15 20:37:16]

@liviucimpan: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

• Priveliștea face toți banii! (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 9.20 (scris in 08.09.18 de Rofri din BRAşOV) - RECOMANDĂ
    [Selectat ca MINI-GHID AmFostAcolo ptr această destinaţie]
  • Hotel Comandor din Mamaia sau... o intoarcere in timp!!! (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 8.00 (scris in 08.08.18 de iuliana 21 din CăLăRAşI) - NU RECOMANDĂ
  • Foarte frumos (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 28.07.16 de adrian70_VL din VLăDEşTI [VL]) - RECOMANDĂ
  • Un Horror la Marea Neagra (Sep.2015) - punctaj satisfactie: 3.35 (scris in 02.10.15 de Cristianus din IAşI) - NU RECOMANDĂ
  • Bunicel (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 03.08.15 de AlinaEpure din TG MURES) - RECOMANDĂ
  • Acceptabil (Jul.2015) - punctaj satisfactie: 7.60 (scris in 10.08.15 de VALERIO din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • 4 stele inexistente (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 5.75 (scris in 04.08.14 de merisa din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ