ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.06.2015
AUG-2014
PREŢ SEJUR: 130
2 AD. + 2 COPII -- v: 3-6

Pensiunea Raza de Soare4

Foarte multumiti de aceasta pensiune!

Acum 2 ani, cautam o pensiune la care sa ne oprim in drum spre mare. Dupa lungi cautari, am gasit pensiunea Raza de soare. In primul rand m-a atras curtea imensa din fata si din spatele pensiunii, cu loc de joaca pentru copii (ceea ce era foarte important pentru noi), teren de fotbal, sezlonguri, mese si scaune la care sa stai linistit sa te relaxezi, in timp ce copiii se joaca in voie.

Am ajuns acolo, pensiunea si gradina aratau exact ca si in poze. Totul era superb. Patronii foarte primitori. Ne-au cazat intr-o camera dubla foarte mare, cu asternuturi albe si curate. Pretul 110 lei. Anul trecut am luat mini apartamentul, care are o camera cu pat dublu si un pat extensibil. Fiind cu 2 copii. Pretul 130 lei pe noapte. Totul era foarte curat, peste tot in pensiune.

Mancarea a fost buna, proaspata, in fiecare zi erau 2 ciorbe, ne intreba doamna ce vrem sa mancam la urmatoarea masa, ca sa le pregateasca proaspete.

Micul dejun era compus din hrana rece sau diferite tipuri de omleta. Portii consistente. Pret 20 de lei.

Noi ne-am simtit foarte bine aici, in fiecare an cand mergem la mare, trecem pe aici si stam o noapte, la plecare si la intoarcere. Chiar e un loc unde te poti relaxa, copiii se joaca in voie si adultii pot sta linistiti la masa sau pe sezlonguri.

Sa nu uit de poneiul pensiunii, de gaini, catei, closca cu pui... focul de tabara...

Cu siguranta aceasta este o pensiune perfecta pentru a te putea relaxa la orice varsta!

Trimis de Ramonella in 18.06.15 14:11:24
Validat / Publicat: 18.06.15 15:24:39
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ramonella); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmaster [18.06.15 15:23:08] »

@Ramonella: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

webmasterX [18.06.15 15:44:08] »

@Ramonella - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

Ramonella [22.06.15 08:36:22] »

@webmasterX - Da, e ok

Ramonella