Pensiunea Maxim

înscris/ă în 17.09.14
AUG-2014
REGIM MASĂ fara masa

Recomand

Am fost la sfarsit de august la Sulina si ne-am cazat la aceasta pensiune.

Pretul foarte rezonabil pentru ceea ce ofera.

Camerele foarte mari, mobilate destul de modern! Curatenie exemplara.

Frigidere, wifi, toaleta la comun pentru 2 camere!

Gazdele nu locuiesc in aceiasi casa (oricum - foarte agreabili), in schimb plin de camere de supraveghere.

Curte mare, bucatarie exterioara, loc de gratar, separeuri... multa umbra!

In concluzie: O locatie excelenta... iar cand vom reveni in Sulina, cu siguranta ne vom intoarce cu placere aici!

Impresii încărcate de Dalton in 17.09.2014 08:48:58

Validat / Publicat: 17.09.14 09:36:12

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: aproape peste tot in tara
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Spania, Franta, Elvetia, Italia, Anglia, Turcia, Grecia, Bulgaria

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Dalton); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 5 voturi) nota2

[17.09.14 12:27:31]

- Dalton
[18.09.14 20:11:52]

@webmasterX: da... da... e perfect...

De fapt este chiar langa polotie... asa o stiu localnicii cel mai bine. Scuze de intarzoere

• Dupa 10 ani (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 9.67 (scris in 13.07.16 de Chloe din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Pensiunea Maxim - o alegere inspirata (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 25.08.15 de cena din IAşI) - RECOMANDĂ
  • Casa Maxim (Aug.2013) - punctaj satisfactie: 9.62 (scris in 22.09.13 de dragos21kc din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ
  • Conditii bune pentru Sulina (Aug.2012) - punctaj satisfactie: 9.75 (scris in 12.08.12 de gigioc din RM VALCEA) - RECOMANDĂ
  • Relaxare totala (Aug.2006) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 29.11.10 de Chloe din BUCURESTI) - RECOMANDĂ