#I#D

+ COPII: 1

#G#0
#M#0

Excelent

Ma simt obligata sa scriu si eu cateva cuvinte despre o vacanta excelenta datorita celor care scriu pe acest site.

Recomand din suflet NTINAS FILOXENIA familiilor cu copii si nu numai. Este o locatie extraordinara, foarte aproape de plaja (100-150m - fara exagerare!), linistita, o afacere de famile, proprietarii vorbesc foarte bine limba engleza si nu sunt agasanti, te simti ca acasa. Am servit micul dejun (bufet suedez) - 7 euro/persoana, copiii platesc jumatate si uneori pranzul si cina la ei in restaurant, mancarea fiind foarte, foarte buna!!!

Camera a fost impecabila, se face curat zilnic iar la doua zile se schimba prosoapele.

Rezervarea am facut-o pe booking.com si trebuie sa spun ca am avut ceva emotii pana am ajuns acolo pentru ca nu stiam la ce sa ma astept. Fotografiile de pe site nu prezinta nici macar pe jumatate frumusetea locului, am fost super incantati!

Inca o data multumesc tuturor celor care si-au descris calatoriile pe acest site!

Impresii încărcate de vtudor in 30.08.2014 11:39:27

Validat / Publicat: 30.08.14 12:49:33

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (vtudor); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[30.08.14 12:47:32]

Mutat la rubrica deja existentă: Ntinas Apartments [Skala Potamia]

[30.08.14 12:49:25]

@vtudor: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

[30.08.14 18:33:55]

#G#1