ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.07.2014
ÎNSCRIS: 17.06.10
JUN-2014

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Concediu placut

Recomand cu mare placere acest hotel mai ales familiilor cu copii si care cauta o oaza de liniste dar si distractie in masura unor spectacole mai de amatori prezentate de echipa de animatori a hotelului.

Conditiile de cazare sunt foarte bune, restaurant curat, mancare diversificata si destula, bauturi, dulciuri, inghetata totul la discretie.

Eu ca inginer IT lucrez mai mult cu cifre de 1 si 0 asa ca nu sunt foarte bun la cuvinte, daca cineva are totusi intrebari referitoare la sejur va raspund cu mare placere.

Concediu placut tuturor!

Trimis de g_nemes in 12.07.14 14:56:06
Validat / Publicat: 12.07.14 18:30:22
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

VIZUALIZĂRI: 1826 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (g_nemes); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

thanathos
    [12.07.14 19:31:21]

salut, am vazut multe pareri despre acest hotel... unele bune... altele mai putin bune...

am si eu un sejur la acest hotel la sfarsitul lunii iulie... si m-ar interesa daca pot gasi in apropierea hotelului parcare mai ieftina (am inteles ca la ei este 20leva/zi...

si inca ceva... unde este situata plaja lor privata?!? ...

multumesc anticipat.

[13.07.14 12:11:42]

@thanathos: da este parcare privata chiar in saptele hotelului Arabella la 12 leva/zi e f OK, acolo am parcat si eu, locuri suficiente, pazita 3 etaje.

Plaja privata este peste drum 50-100 de m la 5 minute maxim.

Cappadonna
    [16.07.14 20:16:01]

Buna seara, va multumesc pentru recomandarea dumneavoastra,

doresc sa stiu ce tipuri de bauturi gasim si daca sunt ok, clubul hotelului functioneaza? si daca da as dori sa stiu pana la ce ora.

Auzisem undeva ca poti sa servesti bautura la orice hotel din grupul Grifid, ati incercat asta?

Astept raspunsul dumneavoastra.

[17.07.14 08:22:04]

@Cappadonna: Eu nu sunt un asa mare bautor am servit in mare doar cockteil non alcoolic, insa pana la orele 11 seara serveai de pe terasa apoi dupa 11 pana la 1 parca serveai la lobby bar, nu am mers in celelalte hoteluri din grupul Grifid sa incerc.Oricum poti oricand sa scrii un email la hotel sunt amabili si iti raspund.

thanathos
    [29.07.14 08:48:46]

@g_nemes: salut, parcarea privata despre care mi-ai spus... imi poti detalia mai bine locatia ei... nu am fost niciodata la nisipurile de aur...

multumesc anticipat!!!

[30.07.14 08:16:35]

@thanathos: parcarea este exact in spatele hotelului Arabela nu ai cum sa o ratezi are 3 etaje iar langa ea este un hotel de 10 etaje singurul de o astfel de inaltime de altfel.

Cappadonna, g_nemes, thanathos
    Alte impresii din această RUBRICĂGrifid Arabella Hotel: