ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.12.2013
STATUS: CHIBIȚ
DEC-2013
team-building

ARTICOL ARHIVAT

Cel mai slab hotel la care am stat, evitati Hotel Noblesse

Am fost si eu la Hotel Noblesse in luna decembrie 2013, dezamagirea a inceput dupa cazare, in camera miroase urat, a canalizare. Am dat drumul la televizor unde nu se receptionau toate programele.

Acestea au fost problemele cele mai mici, cand am intrat nu am simtit ca este frig, dar cu cat trecea timpul se facea tot mai frig. Am coborat la receptie unde am vorbit cu receptionera care spunea ca in calorifere sunt 70 de grade in conditiile in care acestea erau foarte reci. Am rugat-o sa verifice si nu a mai avut ce sa zica decat ca o sa se remedieze, dar pana am plecat am stat ca in pestera (am stat 2 zile).

Pe culoarele hotelului era cate un bec, cred ca cel mai slab care se gaseste pe piata, conducerea hotelului a considerat ca daca nu este caldura atunci nici lumina sa nu fie.

Acest hotel minunat Noblesse are si restaurantul Hermann in incinta lui unde am fost sa mancam, ce am comandat nu au avut. Mancarea a fost adusa rece. La desert am cerut ceva dulce, se numea deliciosul tort al lui Hermann care este o porcarie, un fel de paine neagra cu fructe.

Singurul avantaj al acestui hotel este ca este situat pe DN1.

Nu va cazati aici niciodata!

Trimis de 1bogdan in 12.12.13 19:23:09
Validat / Publicat: 12.12.13 22:41:11

VIZUALIZĂRI: 1555 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (1bogdan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[12.12.13 19:46:11]

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun. Cum din acel teambuilding s-a scris deja un articol care poartă note, acesta și altele eventuale nu le vor mai păstra.

[22.11.17 13:25:57]

Proprietarul acestui hotel și-a exercitat unul dintre drepturile conferite de Regulament - acela de a solicita arhivarea acestui review.

Am verificat îndeplinirea condițiilor impuse de Regulament în aceste cazuri și am aprobat solicitarea.

Articolul va fi retras de pe sait prin arhivare, în termenul regulamentar (1-30 zile de la aprobarea solicitării și anunțarea publică)

1bogdanAUTOR REVIEW
[23.11.17 19:18:16]

@webmaster: NU SANT DEACORD CU STERGEREA ARTICOLULUI.

[23.11.17 19:43:17]

@1bogdan: am reținut punctul tău de vedere.

Te invit însă să realizezi că nu ești singurul care are drepturi - proprietarii au și ei drepturile lor. Acest sait tratează egal, independent și echidistant, din punct de vedere legal și moral, pozițiile, părerile, solicitările tuturor părților.

Dreptul tău la a-ți exprima opinia a fost și este deplin respectat; după trecerea a 4 ani (în acest caz), dreptul proprietarilor „la uitare” (este un termen JURIDIC larg folosit, nu e inventat de noi), la ”o altă șansă” etc — excede, atât legal cât și moral, orice eventuală împotrivire a ta.

1bogdan
Alte impresii din această RUBRICĂNoblesse Hotel: