Kaliakra Superior Hotel

AUG-2009
950 EUR

ARTICOL ARHIVAT

Vacanta la superlativ

Pur si simplu a fost cea mai reusita vacanta din ultimii ani. Incepand de la conditiile de cazare care au fost "superioare", de la amabilitatea personalului, de la conditiile de masa, de la organizarea exterioara (verdeata, curatenie, etc) si pana la plaja, mare si piscine totul a fost la superlativ. Am stat cu sotia in ultima zi si am cautat ceva de reprosat gazdelor, dar nu am gasit. Copii s-au simtit extraordinar si au fost foarte suparati la plecarea spre casa.

Stateam intr-o zi la plaja si discutam de comentariile celor de dinainte, alea in care dadeau cu Kaliakra de pamant si nu intelegeam de ce... asta pana cand am auzit o familie de romana de langa noi "vai draga ce conditii execrabile sunt, iar mancarea este de tot rahatul"... si am ramas uimiti... asta pana cand s-au ridicat sa plece si au aruncat pe plaja cojile de la 2 banane si paharele de plastic din care bausera cate ceva... si atunci am vazut toparlanul de Mamaia... iar mai tarziu la masa cand am vazut cum consumau din acea mancare de tot rahatul, din farfurii supraincarcate, lasand in urma multa mancare stricata... pur si simplu de-ai nostri. Atat deocamdata.

Impresii încărcate de lulu-gl in 08.09.2009 18:16:16

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Balcic
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Turcia, Anglia
VIZUALIZĂRI: 1905

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (lulu-gl); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  800 PMA (din 7 voturi) nota2