Pensiunea Tanita

Avatar elena86
DIN bucuresti
înscris/ă în 16.07.13
JUL-2013

Nu incercati sa rezervati!!! Fugiti de ei!!!

Nici macar nu incercati sa rezervati!!!

Am sunat la ei in luna mai sa rezerv 3 camere si domnul de acolo a fost foarte dragut si mi- a confirmat rezervarea spunandu-mi ca trebuie sa sun cu 10 zile inainte pentru a confirma rezervarea si sa trimit avansul. Zis si facut.

In luna iulie sun pentru a trimite avansul si dupa ce m-a amanat toata ziua " sunati la 2, sunati la 3, va sun eu intr-o ora", aseara, ma suna sotia sa imi spuna ca nu este nicio rezervare pe numele meu si ca de ce nu am platit avans de la inceput?

Cand i-am spus ca asa mi-a spus sotul ei, sa sun cu 10 zile inainte, a inceput sa tipe si ea si el, care era langa ea.

Se pare ca este foarte adevarat tot ce se scrie despre ei cu neseriozitatea. Nu ii intereseaza ca le strica oamenilor vacante.

Sunt foarte neseriosi!!! Fugiti de ei!!!

Impresii încărcate de elena86 in 16.07.2013 22:45:41

Validat / Publicat: 16.07.13 23:53:32

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (elena86); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[16.07.13 22:54:50]

Articolul va fi publicat FĂRĂ NOTE, cf. Regulamentului - nu aţi fost cazat(ă) efectiv la această unitate.

pagină generată in 0.0707540512085 sec