Pensiunea Tanita

vârsta sub 20 ani
DIN Jijila
înscris/ă în 25.04.11
APR-2011

De nota zece cu adevărat!

Am mers împreună cu alţi prieteni în excursie de 4 zile (3 nopţi) în zona Bran. Am ales ca loc de cazare Pensiunea Tanita.

Am privit cu o uşoară neîncredere imaginile de pe internet, ne era teamă ca nu cumva să fie puse aşa de formă, iar impresiile să fie puse chiar de către proprietari sau cunoştinţe ale acestora.

Nu a fost deloc aşa cum am crezut. toate imaginile pe care le vedeţi pe internet reflectă sută la sută realitatea.

Camerele sunt încălzite non-stop (înainte de culcare lăsam geamul sau uşa de la balcon deschise ca să se mai răcorească în cameră), fiecare are propria baie, holul e un loc numai bun de urmărit un film sau de a sta cu prietenii, de asemenea şi balcoanele şi sala de mese şi bucătăria şi locul de joacă şi livada...

În ultima zi nu ne înduram să mai plecăm. Ni se părea că deja ajunsesem acasă.

A fost cu foarte mult deasupra aşteptărilor. Felicitări proprietarei, care abia dacă şi-a făcut simţită prezenţa, lăsându-ne să ne bucurăm de vacanţă. Am făcut o promisiune. La anul ne întoarcem! Pe cuvânt de cercetaş!

Impresii încărcate de oni's in 25.04.2011 18:54:23

Validat / Publicat: 25.04.11 19:56:56

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Moieciu de jos - Pensiunea Mariana

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (oni's); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[10.08.15 22:31:56]

@onis - rog aruncă o privire peste următorul link goo.gl/maps/TEC42.

• - localizează unitatea de cazare în cauză pe acea hartă (mărește sau micșorează zoom-ul pentru o vizualizare cât mai confortabilă)
  • - fă click pe locul unde e amplasată
    • - dacă click simplu nu funcţionează: fă click-dreapta pe acel loc, apoi alege, din meniul ce va apărea, "Ce se află aici" ("What s here? ")
  • »» coordonatele GPS vor apărea într-o mică fereastră sus-stânga;
  • copiază coordonatele și scrie-ni-le te rog aici.
  • ---

pagină generată in 0.0762119293213 sec