Aquapark Aquaticum Debrecen

DIN Focsani
înscris/ă în 31.03.13
MAR-2013

Atentie la bagaje!!!

Tocmai ce m-am intors din concediu. Am fost la Aquaticum in per 25.03-30.03.2013. Imi pare rau ca trebuie sa scriu lucruri urate despre acest mini concediu insa oricine ar fi facut la fel.

Despre serviciile oferite de acest aqualand pot spune ca sunt de nota 10 cu plus, despre restaurant 12 cu plus insa, marea lor problema este cu serviciile la cazare.

Am ajuns acolo in 25.03.2013 la pranz si a doua zi, pe 26.03.2013 dupa ce am servit micul dejun am revenit in camera cu sotul ne-am schimbat si am plecat la bazine.

Cand am revenit in jurul orei 15 am constatat ca imi disparuse din portofel din poseta o hartie de 200 de euro. Va imaginati ca aceasta este o suma nu sunt nici 20 de euro nici 20 de ron.

Am anuntat la receptie si tocmai pe 27.03.2013 am vorbit cu managerul hotelului 1 ora care... destul de "limpede" mi-a explicat ca nu poate invinovati camerista care a si vazut-o pe camere cand a intrat si culmea era a doua ei zi de munca la acest hotel. Mi-a explicat foarte calm ca sunt direct raspunzatoare de aceasta situatie si ca ma pot adresa politiei si ei vor sti ce au de facut.

Va dati seama ca asta ar fi insemnat un proces, cine stie cate drumuri trebuia sa mai fac in Ungaria si distanta de la domiciliul meu pina acolo este de 700 km.

In fine, ce sa spun... acesti banuti imi erau foarte necesari la intoarcere pentru cheltuielile cu masina... ce puteam sa mai fac...

in orice caz... feriti-va sa va lasati lucrurile de valoare in camera. Este foarte riscant si mie nu mi s-a mai intamplat niciodata asa ceva si credeti-ma ca merg in concediu de cate o saptamana aproape lunar pe tot parcursul anului in diverse zone si tari. In Ungaria am patit-o si destul de bine.

Atentie mare! Urat aspect si urat ca mi-a stricat tot concediul!

Impresii încărcate de vuvio in 31.03.2013 22:25:26

Validat / Publicat: 31.03.13 23:09:21

• A fost prima sa vizită/vacanţă în UNGARIA

Notează ca FAVORIT[ ce înseamnă? ] - ales ca "favorit" de 1 useri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (vuvio); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 8 voturi) nota2

- mare2016
[30.12.18 19:38:50]

Cum se numeste hotelul?

Reduceri pentru membrii AFA:
  • 33% reducere ptr orice membru inregistrat AmFostAcolo -
    Solicitarile se pot trimite in limba romana
Click pentru a solicita o ofertă personalizată

pagină generată in 0.0792031288147 sec