ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.08.2012
JUL-2012

Foarte nemulțumit
Sub orice critică

Dezastruos

Nu o sa mai calc pe acolo toata viata mea. A fost cel mai urat concediu din viata mea.

Pe scurt: camerele curatele dar nu de trei stele, prosoape rupte, cearsafuri la fel, foarte uzate, masa bunicica in schimb nu se respecta gramajul iar in primele 2zile am mincat doar minuturi

apa din bazine INFECTA, nu am vazut in viata mea o apa in bazin asa murdara, (am aflat ca nu seschimba tot sezonul) dus nu face nimeni inainte sa intre in bazin, un domn care cica-i administrator sta si fluiera toata ziua dupa cei care sar in bazin dar pe cei care stau cu prosoapele in usa restaurantului si nu ai pe unde intra sa servesti masa nu-i deranja nimeni,

dimineata daca se trezea cel de la a 3 camera te trezea si pe tine (scirtie usile ingrozitor) chiar si tv-ul vecinului stiai pe ce program functiona,

masa o primeai la 1ora de la prima comanda si nu ca ar fi fost fetele incete ci pt ca era personal putin, trebuia sa stii sa te bati cu mustelesa poti servi mmasa chiar si in restaurant,

la tratament scrie ca au bai galvanice MINCIUNA.

Si multe alte neplaceri. nu va povestesc cum tre sa parchezi masina. Dar mai multe alta data, poate si cu imagini

Trimis de bobo2003 in 08.08.12 19:01:27
Validat / Publicat: 08.08.12 19:46:38
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în HERCULANE. A mai fost în/la: baile felix h. international, mare la mai multe hoteluri si statiuni

VIZUALIZĂRI: 2315 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (bobo2003); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[08.08.12 19:33:54]

@bobo2003: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

[19.09.14 00:28:15]

Eu am fost de doua ori acolo, nu am intalnit niciodata situatii precum cele descrise despre cazare sau masa. Stau insa si ma intreb de ce oare toti cei care au postat impresii negative nu au postat nici macar o poza...

Acum, sincer, din pozele postate de mine se vede cumva ca lenjeria ar fi rupta sau apa din piscine infecta???

Cat despre parcare, exista doua parcari - una pentru cei cazati in hotel, iar cealalta pentru cei care vin doar la piscine.

Ma gandesc doar la un proverb - "omul care nu are dusmani, nu-i face pielea doi bani" .. si cu asta am spus tot. Patronul acestui hotel locuieste efectiv acolo, este un om modest din toate punctele de vedere (inclusiv al pretului la mancarea de la restaurant.. ).

Am dat in povestirea mea - vezi impresii - si preturi de la ciorbe si celelalte feluri de mancare.

Din punctul meu de vedere a fost mai mult decat ok .

Din pacate, ca oricare loc cautat de turisti, are si multi dusmani .. invidiosi ..

[19.09.14 01:34:11]

@ascent: 1. articolul de mai sus a fost VERIFICAT (la fel ca toate celelalte) înainte de a fi publicat. Te asigur personal - e extrem de puţin probabil (ca să nu zic exclus) să fie scris de un "duşman invidios"

2. NU am să înţeleg niciodată de ce românu' preferă întotdeauna "teoria conspiraţiei" în locul altor explicaţii - mult mai simple şi mai banale. Tu ai fost în august 2014 (şi în 2007), de exemplu, ţi-a plăcut, e ok, brava (lor). Văd însă că eşti sigură, aşa-i?, probabil, că şi în 2012 (când a fost autorul impresiilor de mai sus) MUSAI să fi fost la fel, corect? Şi că dată fiind această "lemă", musai să fie vorba despre "o răzbunare meschină", mai sus, aşa-i?

C'moon.

[19.09.14 09:36:59]

@webmaster - am prieteni de familie care au fost acolo an de an, am colegi de serviciu care au fost acolo de mai multe ori decat mine. Nu am auzit de la niciunul dintre ei decat vorbe de lauda.

Pe de alta parte, de jur-imprejurul acestui hotel au aparut fel de fel de pensiuni si de multe ori (seara, cand ne plimbam), am auzit fel de fel de comentarii care dovedeau invidie. Nu as vrea sa dau mai multe amanunte, doar un singur lucru as dori sa mai adaug - nu contest ca au fost verificate, dar orice patron de pensiune poate avea o ruda in alta localitate care sa scrie o povestire. Eu doar am observat ca nu exista si poze din partea celor care au avut impresii la polul opus fata de mine, de exemplu. Adica sa se vada acea lenjerie rupta sau apa infecta din piscine ..Eu am pus poze si din restaurant .. nu cred ca se vad acolo muste .. Toata povestirea este o exagerare spre negativ, special facuta.

[19.09.14 22:58:58]

@webmaster... pentru mine este foarte clar... cele trei persoane care au scris review-uri negative, insistand asupra unor aspecte (false!!) negative si nepostand si fotografii pentru a-si dovedi afirmatiile, si-au creat cont in anul 2012, cu intentii vadite spre a denigra.

Drept pentru care, in lipsa de fotografii care sa dovedeasca cele afirmate, propun retragerea review-urilor respective.

Sustin acest lucru pentru obiectivitate, pentru dreptate.

Alte impresii din această RUBRICĂSara's Sons Hotel & Hostel: