ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.08.2012

Extrem de nemulțumit
Sub orice critică
Sub orice critică

Concediu ratat

Hotelul frumos, mancarea aceeasi in fiecare zi, foarte departe de plaja, urci mult sa ajungi de la plaja la hotel.

program la piscina 8 00 - 18 00, nu ai voie oriunde la piscina, intr-o parte cu plata, in alta fara plata. Dupa ce te asezai te mutau salvamarii. foarte urat!!! iar la 18 00 te gonea femeia de servici cu matura.

Bautura insemna doar vin, bere si suc si cate 3 pahare sa ajunga la toti!

Din mini bar am consumat 1sticla de apa si am platit 5, total 5 leva si nu am fost singurii, toti romanii au platit cate ceva.

Personalul s-a purtat foarte urat, nu se facea curatenie in camera, se lua gunoiul si se spala scrumiera. ATAT!

In acest concediu cu all inclusiv m-am simtit ca ultimul om, si ce v-am spus nu e tot!

Trimis de clepsidra in 04.08.12 15:42:31
Validat / Publicat: 04.08.12 16:51:59
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: sanny beach

VIZUALIZĂRI: 2426 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (clepsidra); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

Visan125
    [06.08.12 09:20:36]

Plaja si marea: sub orice critica, camerele: foarte nemultumit inconditiile in care ai spus ca hotelul e frumos? Hmmmm... mi se pare mult prea exigenta notarea. Cu siguranta nu ai tinut cont ca hotelul are doar 3 stele iar regimul all-inclusive este unul "light" si nu silver sau gold.

[07.08.12 09:44:46]

@savin512: Cum este marea la Hotel perla? Pai nu este deloc. Cand vb. de PERLA nu e cazul sa vb de MARE, ea fiind foarte departe, Hotelul frumos cand te uiti la el, dupa ce te-ai cazat esti dezamagit de servicii. In 8 zile nu s-a aspirat mocheta nu s-a spalat chiuveta, nici wc-ul, paharele le spalam singura pt ca le gaseam asa cum le lasam. Cosul de gunoi din baie nu a avut niciodata punga. Acum va intreb ceva, ce credeti a spalat cineva vreodata acel cos de cunoi din baie in care stiti si d-voastra ce aruncam? Eu va spun ca nu.

Visan125
    [07.08.12 10:03:40]

@clepsidra: Mda, se vede treaba ca in cei cativa ani care au trecut de la sejurul meu la Perla lucrurile s-au schimbat si din pacate in rau. Noi nu am avut nici un fel de probleme legate de curatenie. Pe plaja am fost in fiecare zi in ciuda distantei si a treptelor.

[07.08.12 10:17:22]

@savin512: In 8 zile am mers la plaja de 2 ori in rest am stat la piscina. pe viitor voi alege doar hoteluri pe plaja. poop!

anailie
    [07.08.12 14:09:47]

@clepsidra: eu am stat doar 3 nopti la hotel perla si mi-a placut... daca stiai ca plaja este departe de ce te-ai mai dus acolo? in privinta curateniei, noi am stat doar 3 nopti si nu am simtit lipsa acesteia... nu sunt de acord cu tine in privinta bauturii... cat timp am stat acolo am baut mai mult de 10 pahare pe zi de la bar si nu ne-a reprosat nimic nimeni si nu eram doar noi, ci toti luam cat vroiau... in privinta mancarii cred k erau destule feluri ca sa mananci in fiecare zi cate ceva... si mai schimbau cateodata mancarea... dar daca ai pretentii mai mari de ce nu te-ai dus la un hotel de 4-5 stele... o zi buna

[09.08.12 12:52:20]

@anailie: ti s-a intamplat sa gasesti paine mucegaita? mie da! am avut peste la cuptor iar ziua urmatoare ciorba din pestele care a ramas. am avut paste ca si garnitura iar ziua urmatoare salata de paste cu castraveti. ai mancat in acel hotel baclava? de obicei buna dar intr-o zi era acra Draga daca nu permitem 4sau 5 stele nu inseamna ca trebuie sa ne umilim si sa acceptam ceea ce altii ar trebuii sa arunce. Inca ceva nu am stiut de distanta de la hotel la plaja.

anailie, clepsidra, Visan125
    Alte impresii din această RUBRICĂPerla Hotel: