Piemonte Hotel

Avatar alexa123
înscris/ă în 23.01.12
JAN-2012

Lasa ca merge si asa

- am fost cazati o singura noapte... prima camera: la baie mirosea f. urat... a 2-a camera: nu avea caldura si paturile erau despartite, desi cand am facut rezervarea am spus ca vin cu un copil... a 3-a camera: am ramas acolo, era si acolo un miros (probabil neaerisita)... in fine... am ramas in a 3-a camera... o noapte... a mers

- cand am stins lumina sa ne culcam... un "pariit"... m-am speriat, sa nu luam foc... nu am mai atins acel intrerupator pina am plecat (ulterior am aflat ca hotelul luase foc in decembrie)

- zapada: in balcon nu puteai iesi ca era zapada, nu se ocupase nimeni

- parcare: am parcat in spatele hotelului, pe strada... am stat cu ceva emotii ca ne ridica masina, dar in parcare nu erau locuri sau dc mai gaseai un loc era o movilita cu zapada

- nu stiu cine e proprietar acolo... cum a obtinut stelele... nu are nici o treaba cu hotel de 4 stele

- sunt cazati catei in hotel: unul si-a facut necesitatiile in holul de la intrarea in hotel si nici un angajat nu a sters acolo... s-a uscat

per total: bine ca am stat o noapte... daca rezervam prin agentie (adica sa platesc sejur inainte) vreo saptamina sa imi petrec vacanta acolo?

Impresii încărcate de alexa123 in 23.01.2012 10:53:37

Validat / Publicat: 23.01.12 12:12:47

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: mare, munte

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (alexa123); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 6 voturi) nota2

- loreda
[02.12.12 21:43:22]

Buna, Alexa!

Pai nu stii de ce miroseau toate camerele urat?

Iti spun eu!

A avut loc un incendiu chiar in 2,3 ianuarie, mediatizat si la TV. Noi am fost dupa acesta, cazati la et. 3. Nu ne-a deranjat nimic in camera, era OK, caldura, apa calda, curat, doar canapeaua copiilor era darapanata, super utilizata, aproape dezmembrata, ... dar la restaurant a fost groaznic. Am platit micul dejun care era in fiecare zi acelasi si se invechea de la zi la zi, gris usact dupa 3 zile, castraveti cruzi ofiliti, un barman super matol care una comandai, alta iti aducea sau in paharul altcuiva plin de urme de ruj, ... dupa 3,4 zile n-am mai servit mesele de pranz si seara la ei, deoarece nu aveai ce comanda. Nu se gasea nimic de pe meniu.

Partia de la Clabucet la 1,5-2 km distanta, doar un derdelus de la posta era mai aproape de hotel dar destul de aglomerat.

Seara buna!

[02.12.12 23:15:33]

@loreda: ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Daca doreşti, copiază textul de mai sus şi reincarcă-l - cu eventuale ajustări, completări etc - folosind linkul "ADAUGĂ IMPRESII NOI"

• Pachet de Craciun 'romanesc' (Dec.2018) - punctaj satisfactie: 6.55 (scris in 30.12.18 de ibaciu6 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Slab, slab, ... slab (Feb.2018) - punctaj satisfactie: 2.70 (scris in 10.02.18 de marius71a din MEDGIDIA) - NU RECOMANDĂ
  • Tratat... haiduceste! (Dec.2013) - punctaj satisfactie: 4.15 (scris in 29.12.13 de omv22 din PITESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Excelent (Sep.2012) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 14.09.12 de petrosilvia din DEVA) - RECOMANDĂ
  • Cu multa indulgenta 2 ** (Feb.2012) - punctaj satisfactie: 5.85 (scris in 02.03.12 de ciortea ioan din CLUJ) - NU RECOMANDĂ
  • Dezamagitor! (Jan.2012) - punctaj satisfactie: 6.15 (scris in 07.02.14 de loreda din BUCUREșTI) - NU RECOMANDĂ
  • Maxim 2 stele (Jan.2012) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 23.01.12 de farspin* din BUCURESTI)