ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.12.2011

Sub orice critică
Sub orice critică

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Nu recomand aceasta pensiune

Am fost de Craciun la Pensiunea Lavisra si mi-am stricat sarbatorile cu domni Liviu si Israela,

nu recomand nimanui aceasta pensiune,

am fost tratati prost, injurati si poftiti sa plecam acasa daca nu ne convine, drept urmare in dimineata zilei de Craciun am si parasit Pensiunea.

Trimis de d47 in 27.12.11 23:23:17
Validat / Publicat: 28.12.11 08:55:16
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în VIŞEU. A mai fost în/la: aproape in toata tara

VIZUALIZĂRI: 2488 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (d47); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[28.12.11 08:51:16]

Speram sa gasesti putin timp si sa completezi un set minim de aspecte - referitoare, de exemplu, la camere, bucatarie & masa, amabilitatea personalului, imprejurimi, drumul pana acolo, etc - eventual un set minimal de fotografii din sejur, informatii care pot fi utile celor care au intentia de a calatori acolo.

adri-nico
[28.12.11 21:38:00]

Draga coleg nou de AFA,

Pai ai trintit bolovanul in strachina cu lapte si ai plecat?

Ia da-ne si nou niste detalii. E cumva vorba de "vedetele" noastre de la TV?

Ce s-a intimplat de v-au poftit afara? Nu de alta, dar si eu am trecut prin asa ceva intr-o seara de Craciun, asa ca stiu cum e. Nu la aceassta pensiune.

Asteptam detalii si multumim anticipat.

andreea7397*
[30.12.11 20:52:11]

@adri-nico: In momentul cazarii am constatat ca nu era cald in camera iar caloriferul era complet rece, lucru pe care i l-am adus la cunostinta lui Liviu, deoarece el se ocupa de intretinere focului si i-am spus pe un ton civilizat ca daca stiau ca primesc musafiri trebuia sa fie mai atent la aceste detalii, iar daca acest lucru mentionat de noi este atat de grav incat Liviu sa faca chiar o criza de isterie, sa ne injure, sa ne spuna ca putem pleca de unde am venit, dupa ce am facut peste 400 km cu copii in masini, inseamna cu nu EL are o problema ci noi. Asta a fost in loc de bun venit, ca a doua zi au urmat alte astfel de crize pana am hotarat ca pe banii nostrii nu isi bate joc nimeni de noi. Draga coleg, te las pe tine sa apreciezi si sa judeci aceste lucruri si atunci ai sa intelegi mai multe. Israelei nu am nimic de reprosat in privinta ospitalitatii doar in privinta mancarii, dar lui Liviu... !!!

adri-nico
[30.12.11 21:03:24]

Pai voi ati rezistat pina a doua zi? Ati dormit cu copiii in frig? Nu e frumos din partea lor cum au procedat cu voi, mai ales ca sint niste persoane care se cam dau pe "sticla" si asa ceva le-ar putea strica imaginea.

Ce-am patit eu la Bradul Alb, e ca in basmele cu zmei, ca la noi s-au folosit si topoare ca sa iesim din pensiune pentru ca am indraznit sa cerem un picut de caldura, asa ca voi ati fost mai norocosi.

andreea7397*
[30.12.11 22:38:48]

@adri-nico: Pai am rezistat ca in primul rand eram cu copii mici si asa de-abia au rezistat in masina atata drum, cat si noi eram destul de obositi. Cat priveste "sticla" parerea mea este ca una vede publicul larg si alta se vede din teritoriu, ca sa spun asa...

Imi pare rau de ce ati patit voi, acesta este si motivul pentru care si noi am plecat pentru a nu se ajunge prea departe... ca erau incinsi nervi de ambele tabere...

adri-nico, andreea7397*
Alte impresii din această RUBRICĂGuest House Livisra: