ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.07.2009
JUN-2009
[?] AD. + 1 COPII

O experienta frumoasa

Buna ziua,

La sfarsitul lunii iulie am ajuns si eu in concediu cu familia (sotie + copil de 1 an) la acest hotel si intrucat alegerea mea a fost facuta si in baza impresiilor voastre voi posta si eu aici cateva din ele.

1. Conditiile de cazare au fost bune (camera mare, baia mare dar fara cada, televizorul destul de vechi si puteati prinde doar PROTV International, balconul destul de micut dar aranjat).

2. Serviciile de masa foarte bune (numeroase feluri de mancare de calitate foarte buna dar fara o diversitate foarte mare) si un punct pozitiv il reprezenta snack-barul deschis intre 10-22 in care puteai servii pizza, sandwich-uri, inghetata... ... ...

3. Bauturile de la all-inclusive sunt unul din punctele slabe (berea este cam trezita si slab alcoolizata. Intr-o seara am baut 8 pahare de bere de 0, 33 si nu cred ca mi-a crescut alcoolemia, dar trebuie sa recunosc ca mi-am cumparat si bere bulgareasca la sticla de care n-am fost foarte incantat).

4. Serviciile oferite sunt OK (se facea curat zilnic in camera, internet wirless in hol, receptioneri ok, animatori ok, poate doar chelnerii si barmanii erau ceva mai "distanti" si aveau cu toti "cutia milei" dar reactionau foarte bine la micile atentii.

5. Statiunea este "ciudata" ca sa nu zic ca arata rau (la toate terasele erai tras de maneca sa intri sa mananci si sa bei, am intrat intr-o discoteca si era ok, practicantele celei mai vechi meserii din lume isi aveau sediul in mijlocul statiunii langa Cazinou. Preturile sunt comparabile cu cele din Mamaia, poate chiar mai ridicate, iar suvenirurile expuse sunt de o calitate indoielnica). Oricum, nu imi dorisem sa ies foarte mult prin statiune dar trebuia sa plimbam copilul.

Concluzii: Daca plecati impreuna cu prietenii, serviciile si conditiile oferite de acest hotel sunt suficiente pentru un concediu reusit si nu cred ca veti simti nevoia sa iesiti din hotel.

Trimis de valentinuss in 01.07.09 15:28:42

VIZUALIZĂRI: 1403 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (valentinuss); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

• Alte impresii din această RUBRICĂAtlas Hotel:

• pagină generată în 0.082206964492798 sec