ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.08.2011

Către satisfăcător
Sub orice critică
Către satisfăcător

ARTICOL ARHIVAT

Vournelis - nu va lasati pacaliti de privelistea afisata pe site-uri

Nu pot spune ca Vounelis a fost un cosmar ca hotel, dar nici nu a fost un hotel care sa merite 250 E (plus transport)

Nu ma asteptam la conditii de 5 stele oricum. Nici nu sunt genul sa ma duc in vacanta ca sa bag in mine, asadar parerea mea cred ca poate fi luata in calcul.

Avantaje: priveliste extraordinara catre portul nou, piscina curata, marea e foarte aproape de piscina, view superb, proasoape si asternuturi schimbate

Dezavantaje: mic dejun infect - sunca expirata, margaina si unt de 2 lei, cafea oribila (noi am cumparat nescafe si ceream numai apa calda, dar si asa am avut surpriza sa constatam ca in apa era calcar...) plus ca micul dejun nu era cum am avut la orice hotel de 3 stele - bufet suedez, ci venea fatuca sictirita si-ti trantea in fata 2 bucati de mezel prost.

Proprietarul Costas da petreceri cu muzica tare si tot ce vrei pe marginea piscinei pana la 2 noaptea fara nici o jena fata de oamenii care au platit pt cazare. Asa ca fie ca stai la parter, fie ca stai la balcon, daca a doua zi vrei sa mergi de dimineata la plaja... fii pregatit sa auzi muzica greceasca si multa vorbarie.

Altfel... usile de la balcon de la o camera de sus nu se incuiau, iar cand spui asta cameristei, se repede impertinenta la tine. Cabina de dus era extrem de mica, iar SINGURA priza din camera aproape ca era scoasa din perete. Nu mi s-a parut ca se face curatenie cu produse de curatat. Aaaa, si sa nu uit, sus nu aveti plasa de tantari, asa ca va tb sa va cumparati aparate pt protectie. Jos, insa, sunt montate plase de tantari.

Per total, ce va pot recomanda este sa nu va lasati pacaliti de privelistea afisata pe site-uri, ca doar cu ea veti ramane. Serviciile sunt de 2 lei.

Trimis de Anouk_0501 in 06.08.11 00:40:40
Validat / Publicat: 06.08.11 06:18:25
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Corfu

VIZUALIZĂRI: 3003 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Anouk_0501); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

• Alte impresii din această RUBRICĂVournelis Hotel: